ASUS laptopa nestrādājoša audio problēma

Kartējā ģeniālā Windoff apdeita dēļ pazaudēju entās stundas no dzīves, ko nedabūšu atpakaļ un viss bez jēgas. Microsoft support ir diezgan nejēdzīgs un labākais risinājums bija atmest sistēmu uz vecāku versiju, kurā viss strādāja ok.

Nu labi, tā arī izdarījām un 24h viss pastrādāja ok un atkal nopisās. ASUS ;aptopap speaker skaņa ir pazudusi un par spīti tam, ka visos settingos viss rādās ok-nestrādā. Bluetooth austiņas pieslēdzot viss ir ok,

Visi basic fixi, kas atrodami youtube ir izmēģināti un ne velna tāpat nestrādā. Troubleshooter izmet tādu prikolu, bet arī tam nekādi manuālie mēģinājumi palīdzēt nav veiksmīgi.


Nu kāpēc sliktas lietas notiek ar labiem cilvēkiem :((

Draiverus pamēģināji atinstalēt un ieinstalēt pa jaunam?

2 Likes

Bluetooth ausis/mikrofoni neizmanto integrēto datora audio chipu uz mātes plates, tāpēc ar skan.

WHAT SORCERY IS THIS??? Nostrādāja! Kāpēc visi lielie eksperti nepieminēja tādu opciju?

Nu pa lielam es esmu ļoti ne-tehnisks cilvēks un no kompīšiem neko nejēdzu, bet nu tik daudz kā izsekot kaut kādiem tutorial video vai microsoft aģenta norādēm jau varu. Tika saņemtas instrukcijas vnk apdeitot draiverus(kas ir diezgan basic bitch lieta, ko pat es saprotu), tad sūtīja uz ASUS saitu meklēt jaunas versijas un ko tur vēl nē, rakstīt cmd promptā kaut kādas servisu komandas un spaidīties pa visiem sound settingiem bez jēgas. Bet to, ka vajag paņemt un vienkārši atinstalēt neviens neteica :smiley: Man kā normijam tas vārds asociējas ar kaut ko bailīgu un potenciālu problēmas sapišanu vēl dziļāk, tāpēc pats to pirms tam neriskēju spiest :D

Paldies vecīt, palieku parādā🙈

Laikam tāpēc, ka lielajiem ekspertiem tā ir tik pašsaprotama lieta, ka pat neiedomājās. Ir tāda lieta.
image
Šī iemesla dēļ es cenšos nepieņemt, ka citi zin to pašu, ko es, lai gan nevarētu teikt, ka baigi sanāktu, kā arī, nereti tas backfiro, jo cilvēki uzskata, ka es viņus par idiotiem turu. Which is only kinda sometimes true.

1 Like

nezinu kā citiem, bet draiveri tieši ir pirmais kam es pielieku cirvi pie pakauša, ja kaut kas kompī nestrādā.

1 Like

Teorētiski man arī tā būtu, JA man kaut kas noietu greizi, bet man tas ir bijis ĻOTI reti un pat tad pēdējoreiz ļoti sen. Vnk zinu, ka ja ir kaut kādas problēmas, tad vislabāk ir start from clean slate. Ja ne visu OS pārinstalēt, tad vismaz to daļu, kas atbild par nefunkcionējošo lietu, in this case draiveri.

Nu hz, dažreiz tomēr bija sajūta, ka viņi ir pieraduši dīlot ar visādiem pensionāriem, kas nemāk settingos ieiet. Daudzas instrukcijas bija ļoti nevajadzīgas. Man liekas viņi defaultā pieņemt, ka pretī ir cilvēks, kas neko nerubī :smiley: Viņi uzdeva daudzus basic jautājumus un atinstalēšana nebija viens no tiem.

Kā jau minēju- ar draiveriem kā tādiem tika darīts viss iespējamais, izņemot atinstalēšanu. Pamēģināt kaut ko apdeitot vienmēr ir pirmais, ko izdaru, bet vienmēr arī rāda, ka tur jau viss jaunākais ir uzinstalēts un tas nekad nepalīdz :D Bet nu reāli es vakar kādas 2h pavadīju ar to microsoft aģentu spaidoties pa visādiem advancētiem draiveru settingiem un šodien mani vienkārši dzina cauri pamata skaņas settingiem.

Šis ir jālasa blondīnes balsī: es jau biju pārisntalējis tos draiverus ieprfiekš kādas 2x, bet tas nepalīdzēja. Novelkot jaunākos no asus websaita un ‘‘pārinstalējot pa virsu vecajiem’’ bez atinstalēšanas (?).