Ko Tu šodien darīji?

Ar @Rashomeow plānojam convention activities in future

5 Likes

Labi vien ir ka negāju uz ezi jo es tikai tagad pabeidzu berst grīdu. Iepriekšējā saimniece vēl aiz galda bij “dāvanu” lērumu atstājusi

Un runājot par konu plāniem, man te iešāvās viena crazy ideja kosplejam…transformeru gijinka. Konkrēti runa par g1 soundwave, bet negribu balstīt uz nevienu jau eksistējošu fanart. Potenciāli vajadzētu ar auduma daļu palīdzību, jo es pa to ņe bum bum

1 Like

šonakt pirmo reizi gulēju jaunajā dzīvoklītī.
jāsaka, ka tīri omulīgi, vienīgi no rīta nedaudz dzirdēju augšējo kaimiņu, kas man ir nepierasti.

also nezinu vai sanāk, bet gribētos šodien uz Rīgas Biržu aizčāpot (super ka strādā līdz 20:00), vot neatceros, vai tur ir būts vai nav būts

3 Likes

Šodien atnāca no aļika fake Pokemon emerald cart priekš gba un shells. Tad nu uztaisiju pagaidu swapu un ietrenējos nākotnes procesam, kad likšu ips.



7 Likes

Faktiski kā mani lielie plāni izgāzās, izskatās būs jāpariņķo ap Valmieru.

from Imgflip Meme Generator

3 Likes

8 posts were split to a new topic: ASUS laptopa audio draiveru problēma

hehē “kurjers” kuram bija jābrauc rīt jau laiž uz Valmieras pusi, tas nozīmē rītdienas plāni neatceļas :33
image

Atbrauca džeks, forši pabazarējām, es viņam Brenguli par vešanu devu, viņš man pretī rudzugraudu brūžu. Super wholesome interaction.

2 Likes

vakar bijām Rīgas Biržā - tur ir skaisti un arī ekspozīcijas ir tiešām feinas, tik nedaudz mazuma piegarša:

tad sanāca iet garām krievijas vēstniecībai, tur visur saliktas svecītes, Navalny bildes un cilvēku bariņš

10 Likes

Šorīt lēnām gremojot vēlas brokastis izprātoju ka negribu braukt stundu lai man ar vēja sapūstu kaklu nezināmu laiku Tūjā būtu jāgaida autobuss.
Tāpēc vieglā garā paēdu, ieliku marinēties vistu.

Sakrāmēju somā svarus lai ir 20kg un aizšāvu pāris stundas pastaigāties pa vietējo sietiņiezi. Izskatās ka nebiju vienīgais ar līdzīgu domu, negaidīti daudz tautas


Staigājot pamanīju ka atzīmētā taka neprāto griezties riņķī, kas vēlāk atklājās bija velomaršruts uz Cēsīm. To gan noteikti Maijā pieveikšu.

Te paslēptais avotiņš zem Gaujas

Un protams pārītis sagaidāmās bildes ar iezi


Cik ļoti var būt pilsētnieki mežā kā:
✓ Visu laiku nosēdēja pie ugunskura kāmēr staigāju
✓ Atbrauca ar Citybee
✓Prom dodoties nenodzēsa ugunskuru

Un odziņa visam: pievienojos klubiņam kopā ar tiem kas šogad sabučojuši zemi ejot otru apli tieši šeit:

11 Likes

Kādēļ tieši 20 kg?

godīgi, nezinu, šķita apaļš cipars, un lēsu ka sanāks optimāla slodze.

1 Like

Spēlēju ar draugiem “Monopoly”. Pirmo reizi spēlēju, kad ir “deals”. Tas ir, iekasējam procentus viens no otra, kad viens iegulda citu īpašumos un tā :sweat_smile: Saprotu, kāpēc “Monopoly” ir draudzību iznīcinātājs, haha

8 Likes

Ej tu nost, tas ir viens lasāms rokraksts.

1 Like

Njā medicīnā ar tādu nelaistu

1 Like

Haha

Pateicos - šis ir steigā vēl pietam :sweat_smile: Man sanāk skaistāk

2 Likes


Draugs ar rukšķēšanu izsauca pekarus no mājiņas un tie trijatā skraida, un vēl divi iznãca :D

3 Likes


Satikām @H_Hercogs ar prusaku, paglaudījām prusaku :D

12 Likes

Vajadzēja paturēt rokā prusaku.

vajadzēja @H_Hercogs paglaudīt ;D

2 Likes