Ašais ietiekums kā interneta pārlūkā izveidot ekrānšāviņu

Lemme teach you a trick:

  1. open dev tools
  2. select the element that contains everything you want to screenshot
  3. click on this:
    image
  4. search for this and click it:
    image
  5. ???
  6. PROFIT!

Vienīgais mīnuss - screenshots nesaglabājas clipboardā, tikai failā :confused:

1 Like

Diezgan interesanta metode.

Firefoxā var forši taisīt visas lapas screenshotu(saglabā arī clipboard), bet man bija chrome atvērts:

Take screenshot:
image
Un:

Mjā, full page screenshotos menu joprojām ir problēma…

Jā ir problēmas ar dinamisko contentu. Nevar arī visu topiku screenshotot.

Tas ir foruma dēļ:
image
Es hz kāpēc, bet mūsdienās ir moderni vnk slēpt to kontentu, kas nav viewportā. Nesaprotu loģiku, par to reāli būtu jāatbild pārlūkam, jo tas nerenderē to, kas nav redzams, bet…

Arī ja nerenderē taču RAM saglabā to kontentu, ne?

Teorētiski jā, bet maybe tur ir kkādas optimizācijas. Bet nu, kad tu atver topiku, tam tāpat netiek ielādēts uzreiz viss saturs, tikai ap to punktu, kurā atvēri, i.e. ja atvēri no Latest un esi iepriekš jau visu topiku izlasījis, tad ielādējas tikai daži jaunāki komentāri un daži vecāki, viss pārējais ielādējas tikai skrollojot. Turklāt forums to visu atkārtoti nepieprasa un neielādē no servera pie katra scrolla, es pārbaudīju - patinu uz augšu, iztīrīju Network, patinu uz leju - jaunu requestu nebija, tātad tas vienalga kaut kur atmiņā glabājas. No reason to hide it to “save RAM” then.

Jā, vajadzētu slēpt tikai sākumā, kad tas nav fiziski ielādēts RAMā. Varbūt tas ir kaut kāds dinamsikā kontenta ierobežojums scrollojot - ja scrollotu 10k komentāru topicu, kur vajadzētu visai lapai updeitot kaut kādu ikonu pozīciju tas būtu diezgan demanding priekš cpu.

Šaubos.
Satura augstums nemainās, kad es aiztinu no šī topika augšas līdz apakšai, nekas neraustījās, augstums jau tāds pats.
Es zinu, ka ar šo ir mega problēmas feisbukam - kad ielādē vairāk komentārus zem kāda dzīvelīga posta, ar katriem +50 komentāriem lapa jūtami sāk arvien smagāk un smagāk bremzēt, un pie kādiem 250-300 paliek vnk nenormāli, mokoši lēna, e.g. reakciju popups on hover parādās kādas 10 sekundes.
Pieņemu, ka tā ir React huiņa or smth, too many stinking bindings.