Cik daudz RAM ir gana daudz RAM

Man ir rezerve, baigi par to neiespringstu. Online ar tik co-op pārsvarā spēlēju, ja vien būs izdevies beidzot atmest Apex atkarību. Jaunākās spēles ar max settings varētu ar gribēt nedaudz vairāk par 16Gb, bet nu man prasības in general ir citas. Primāri dators tiek izmantots darbam, secīgi iekšas prasās jaudīgas.

1 Like

Īstais jautājums ir cik daudz RAM ir gana daudz RAM viedtālrunim. Manam viedtālrunim (Galaxy A32) ir 4GB RAM un tas absolūti nav pietiekami. Bieži vien maksimālais lietojumprogrammu skaits kas man var būt vienlaicīgi vaļā ir 2. Piemēram, ja ir vēlme no bankas aplikācijas pāriet uz iepriekš atvērto PDF dokumentu tad visticamāk tas jau būs aizvērts ciet jo trūkst atmiņas.
Tāda sajūta ka viedtālruņu lietojumprogrammas vispār netiek optimizētas uz RAM patēriņu.

Hmmm, patiesībā ļoti grūti pateikt… Pirms 4 gadiem kad man bija 3gb tālrunis, problēmas tas nesagādāja, varbūt problēma ir tas ka tagad relatīvi jauniem tālruņiem samsung tupina jaunu android ar smagu vizuālo (One UI) kārtu?

Patreizējais 8gb tālrunis nepiedzīvo tādas problēmas, bet esmu novērojis to, kā patstāvīgā krātuve bremzē.

Es vienkarši rebel, ne pa ko ne update. Tad viss ok.

Man telefons pa lielam ir bildēšanai un yt. Mans 4GB rams baigi neietekmē nevienu no šīm lietām

Telefoniem optimālais RAM ir sākot no 6 GB

Man kautkāda fīča vismaz. Nezinu vai līdz.

Man šis ir uz 4GB un gan jau ka tas uzlabo situāciju.

Tas ir tipa tas pats kas paging file windowsā afaik

2 Likes

Tā kā Android ir uz Linux bāzes, to laikam būtu jāsauc par swap space. :D

Oh no no no swap mani ir traumējis daudz. Literal meme.

Man telefonā 8 GB rams :sweat_smile:

Jo vairāk, jo labāk. RAM nekad nevar būt par daudz, un laikam ejot prasības aug, jo rukožopi programmētāji mūsdienās absolūti nemāk un negrib optimizēt savu kodu :face_with_symbols_over_mouth:

1 Like

Īstenībā ar 4Gb RAM var izdzīvot ar w10, rekur tīra W10 instalācija kaut kur ap 1.8Gb ramā tērē. Ja Chrome nevar vairākus tab, nelietot nekādas tādas programmas un neko citu fonā neturi, minimumam izdzīvot var, ja vajag pasēdēt tikai netā un tā :D

1 Like

Es domāju šis ir adekvāts daudzums lai varētu chrome atvērt dažus tabus:
image
(šāds ir darbā)

Why is the health status more red than green?

Sweet mother of random access memory. :o

1 Like

Tur dēļ browsera scalošanas(jo pie 100% neietilpa ekrānā) izskatās ka sarkans, bet reāli viss ir zaļš.

kopā ~1.6TB

1 Like

9 posts were split to a new topic: Ašais ietiekums kā interneta pārlūkā izveidot ekrānšāviņu