Another anime newbie

Pēdējā laikā anime man ir iepaticies vairāk kā vajadzētu, tāpēc pieslīdēšu jūsu bariņam.

Tātad, čau. Mani sauc Jēkabs, man ir 17 gadi (rudenī paliek sweet 18). Esmu garš un diezgan atlētisks. Ja kāds vēlas redzēt arī kādu bildi, var pastalkot instā - the_gruduls.
Par maniem hobijiem/nodarbēm:
Volejbols. Šogad sāku spēlēt U-19 Latvijas jaunatnes čempionātā ar mūsu mazo un jauno komandu. Diemžēl pieredzes un prasmju trūkuma dēļ netikām ārā no 3.divīzijas, bet 3.divīzijā ieguvām 1.vietu (not that bad).
Mūzika. Post-hardcore :heart_eyes:. Klausos arī alternative rock, hardcore, metal un nedaudz no motivējošajām dziesmām, piemēram, Rob Bailey.
Grāmatas. Pēdējā laikā nav sanācis neko lasīt (pus gadu :confused: ), bet ļoti patika lasīt un esmu izlasījis daudzus lieliskus darbus. Mani favorīti ir Patriks Rufuss Vēja vārds/Vieda vīra bailes (1050lpp, mmm, tie vēlie vakari…), Hjū Hovijs Evelatora triloģija (damn, some good stuff).

Par anime. Anime sāku skatīties šī gada pavasara brīvdienās. Es biju traumējis celi un man bija piespriests gultas režīms uz 2ned un tieši bija brīvdienas (that luck). Pirmās dienas vakarā jau biju redzējis visus seriālus, ko skatījos un miru no garlaicības. Atcerējos, ka pirms kāda laika man ieteica skatīties anime un precīzāk SAO. Sākumā ļoti patika un tpc arī aizgāja anime. Tagad esmu jau iekrājis pagaru watchlist un esmu noskatījies 9 anime.
Man tuvākais žanrs būtu psychology myb, sc-fi, fantasy? Idk, man ļoti patīk labs un sakarīgs stāsts, spēcīgi tēli, viņu pārdzīvojumi utt. Man ĻOTI patika Code:Geass (All hail Lelouch), Death note (līdz L’s death) un burtiski pirms 30 min noskatījos Steins:Gate. Savelkot šos, rodas kkas no manas gaumes.
Esmu dažkārt nedaudz apjucis ar visiem anime terminiem, bet man ļoti iepatikās šis forums. Domāju, ka te uzturēšos bieži.
Btw, varat ieteikt dažus lieliskus anime, kas ir kkur uz to pusi kā raksturoju savu gaumi.

3 Likes

uuu tev ar patīk psychology, still The_Hearless more like ANIMELESS, bet cava mca mca :*

1 Like

Zupa,

ongoing/ finished?

No populáriem detektívu ziņā ir Hyouka (22 epizodes).
Also, Another, Attack on Titan, One Punchman, Kabaneri

No garajiem: Full Metal Alchemist, Bleach, Fairy Tail.

Esi sveicināts mūsu draudzīgajā pulciņā :slight_smile:. Mīļi iejūties, kā mājās un nebaidies rakstīt interesantas tēmas, anime apskatus un arī piebiedroties apspriedēs, ja tev kaut kas ieintresē.
Lai tev veicas iedzīvoties! :wink:

Laipni lūgts puis!

2 Likes

oh btw iesaku noskatīties, Parasyte the maxim, Your lie in april un baigi labā ir Phi brain visas 3 sez, nezinu vai esi noskatījies bet Cik zinu spēlē volejbolu tad ej paskaties Haikyuu. xD

1 Like

Tieši tā iemesla dēļ es nespēju skatīties. Viņi tur tik ilgi runā pa vidu izspēlēm, es pietam spēlēju tajā pašā pozīcijā, kā to dara galvenais varonis. Tas tā vnk nenotiek :smile:

2 galvenie varoņi viens ir S otrs ir MB kurš no abiem? :smiley:

Cawinja. xdxd :smirk:

Nūūū no savas puses varētu piedāvāt Elfen Lied, Grimgar un varbūt Erased. :relieved:

Un alternative rock. :heart:

  • tiki jau nostalkots, smuks bicis. :heart_eyes: *sosorry
2 Likes

MB jeb 1.temps

bet viņam ir mīnus temps :slight_smile: xD

Sveiki, sveiki!

Mums vajag savu fandomu! Death Note līdz L nāvei! :smiley:

1 Like

Laipni lūgts šajā interneta nostūrī!

Topat sveicināts mūsu ierindās, ser!

1 Like

Yo!~ [quote=“The_Hearless, post:1, topic:1858”]
Btw, varat ieteikt dažus lieliskus anime, kas ir kkur uz to pusi kā raksturoju savu gaumi.
[/quote]

Ja tev patika SAO, tad tev varētu arī patikt Hai to Gensou no Grimgar un Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka. Varbūt vēl No Game No Life, Overlord un Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!.

No psychological/sci-fi varu ieteikt Ghost in the Shell filmas un pēc tam arī GitS: Stand Alone Complex sezonas, GitS: Arise nav ne tuvu tik labs, cik tā priekšteči, bet arī skatāms. Psycho Pass ir oukei un tad, protams, lieliskais Ergo Proxy. Vēl var uzmest aci Serial Experiments Lain, Texhnolyze, Casshern Sins un Wolf’s Rain.

EDIT: Ja vēl neesi mēģinājis slice of life žanru, tad uzmet aci Eve no Jikan, viens no maniem all-time favorītiem.

http://i-cdn.phonearena.com/images/article/73681-image/Tinder-adds-new-Super-Like-feature.jpg

SAO ,Code:Geass,Death
6 anime studija nav tev vinu tik daudz…lai butu gruti atcereties visas…
sanak ~3 menesos 9 anime khemm…bet prieks tevi seit redzet anyway…

Sveicieni no Metsepoles sabata lapsas! :wink:
Kā redzu vēl kāds sportists :smiley: Varēsi mums volejbolu mācīt spēlēt :smiley:

1 Like

nobeigums - disapointment… :(

1 Like

Esi sveicināts. Var redzēt ka mūsu srtarpā uzrodās jauni grāmatu cienītāji!

Sveicināts forumā!