Another anime newbie

Esi sveicinats foruma

Sveiks :raising_hand: jaunas asinis šajā forumā :smiley:

Sup. Rob Bailey ir norm. Zālē palīdz to sotaku spiest. Cuz im motherfucking beast.

Sveiciens. Tu manu uzmanību dabūji pie metāla. Pats esmu tīrasiņu metalheads. Post-hardcore huh? Nu tas ir interesanti, bet mūsdienīgi.

Zālē parasti klausos max smagu metālu un tieši mazāk motivējošo, jo vsmz es daudz nedomāju, kad uz muguras ir 100kg un jātaisa pietupieni :smiley:

Kaut kas tajā skanējumā piesaista. Mīlu dziesmas, kurās ir labi balansēts starp heavy metal un alternative. Vienas dziesmas ietvaros vari piedzīvot gan breakdown, gan deep lyric mierīgā balsī.

Sveicieni no pasaulē lēnākās anime skatītājas :grin:!

Mani tu laikam nepārspēsi :smiley:

Domā? Varam sacensties, tikai nezinu, kā noteiksim uzvarētāju :grin:

It kā? :smiley: Man arī nav ne jausmas :smiley:

1 Like

čau~

yaaassss :sparkles: CODE GEASS :sparkles: :smile:

Vai tev ir myanimelist.net?
Vai tu esi mēģinājis/lasi mangas?
Vai tu esi bijis uz kādu Unicon? Vai tu būsi Uniconā 2016? (i’m sorry. too many questions :sweat_smile: )

The same here :sweat_smile:

1 Like

Code:Geass visdrīzāk ir mans mīļākais anime, pagaidām.

Kas ir myanimelist.net? :smiley:
Esmu, bet nav gluži manā gaumē.
Kas ir Unicon? :smiley:

http://myanimelist.net pēc idejas vieta, kur veido savu anime listu (pats nosaukums to jau pasaka :sweat_smile:)
http://www.unicon.lv (man ir grūti paskaidrot kas ir unicon xD )

http://myanimelist.net/animelist/The_Breathless Laikam…

Unicon izklausās interesanti, bet esmu ļoti aizņemts un nedzīvoju tik tuvu Rīgai, tpc domāju, ka būs jāizlaiž šogad. Vrbt kādu citu reizi

Uzreiz divas dziesmas nāca galvā - harta - 247 un for the likes of you - bewildered

1 Like

Jesus christ, tava instagram profila bilde. :confused:
Sveiks, mani sauc Archy!

Y o
y o
y o

Sveiks Jekabson! Laipni sveicināts AF.LV!
Uzmaniea no AF asinsūcējiem un drāmas. Te tās ir pa pilnam :smiley:
Es ar dievinu Code Geass, 2 reizes esmu noskatījusies un tgd mēģinu otrajai pusītei piespiest noskatīties. Tiešām lieliska anime!

Točna tu varētu mums visiem volejbolu mācīt nākamajā parka vai pludmales saietā :smiley:

1 Like

vot par šo teikš godīgi. Es nesaprotu kāpēc tik ļoti patīk. Jā Lelouch ir harizmatisks, bet viņš ne grama nav strategs un plānotajs. Lielākā daļa no viņa darbības ir 100% random. Protams neviens visi to uzskata par viņa ģeniālo prātu, bet noup! :P

Nedomāju, ka Lelouch iegūst visu mīlestību viņa stratēģiju utt. dēļ. Man pašam patika tas, ka viņš vēlējās mainīt pasauli (bik mana vājība uz to), tas, ka viņš darīja to tikai savas māsas dēļ gan dažreiz kaitina, bet overall tā mīlestība pret māsu, naids pret Impēriju, kas dzen viņu uz priekšu, ir ļoti piesaistošs. Arī pārdzīvojumi, kam iet cauri varoņi man patika un saistīja.
Tās mazās lietas savācas un ļoti piesaista. Ja nepieiet ļoti kritiski, tad var saprast kpc Code:Geass ir tik populārs Kā fanboy, es necenšos meklēt slikto šajā anime un tpc tik ļoti man tā patīk.

Ja būšu pieejams noteikti :sweat_smile:

1 Like