Anketa: Vai geimeri ir slikti skolnieki?

Sveika tauta!
Summer vajg palīdzīb`!
Šoreiz man matemātikā ir jātaisa projekts par statistiku, tāpēc man vajag aptaujāt cilvēkus un no savāktajiem datiem kaut ko secināt.
Tā es izdomāju pajautāt 2 jautājumus.
Anketa ir vairāk domāta skolniekiem, bet studenti un pieaugušie arī var pildīt!
Būšu pateicīga ja izpildīsiet un varbūt ar padosiet tālāk!
Aizpildīšanas laiks- 1 min.

Vai geimeri ir slikti skolnieki?

Aizpildīju.
Man neļāva ievadīt skaitli un “min”/“h”, so es ievadīju tikai skaitli.

1 Like

ye, laikam nevarēs to min vai H, jo es negribu lai cilvēki ķēmojas, rakstot kaut kādus jokus vai skaitli ar vārdiem…Tpc jāliek 5.30- kipa 5 h un 30 min.

Tipa aizpildiiju.

Done

Emm… Itkā tīri matematiski, jo vairāk laika pavadi pie citam nodarbem, jo mazak laika tev skolai, attiecīgi sekmes krītās… :confused:

2 Likes

ne visiem :smiley:

1 Like

Anketa ar diviem jautājumiem… Tīri tehniski tādai nav nekādas jēgas, un tā nedz ataino pašreizējo situāciju, lai spriestu cik daudzi no skolniekiem skaitās geimeri(no cik h dienā, pavadītām vidospēlēs vispār var sevi klasificēt kā geimeri?), nedz atbild uz pašu jautājumu - vai geimeri ir slikti skolnieki. Bet mājasdarbi paliek mājasdarbi, un anketu es aizpildīju (aizņēma labi ja 15sec, minūtes vietā), ceru, ka palīdzēs :slight_smile:

2 Likes

Dunno, man tā nav.

Tu jau neko nespeelee. Tikai selfijus taisi. :smiley:

Eu eu eue ue uee, es sāku overwatch spēlēt ja.

Meh, gribeeju prasiit Battle tag, bet tu taapat tikai Open betaa speeleesi.

geimeri ir labi geimeri un slikti skolēni, also skolēni ir labi skolēni un slikti geimeri (zemnieks ir labs zemnieks, bet slikts karavīrs. Karavīrs ir labs karavīrs, bet slikts zemnieks) … Loģikas principi no labākiem Japāņu karavīriem…

1 Like

Done :thumbsup:

done =.=’’

Spriezot pēc šādas loģikas, geimings cilvēku padara par akadēmisku dārzeni.

1 Like

ko lūdzu? oO

1 Like

Ups. :sweat_smile:

Mana vidējā atzīme ir 7, un es katru dienu pavadu apmēram 6 - 8 stundas spēlējot spēles.
Kas tad es īsti esmu? ;D

3 Likes