Anketa: Vai geimeri ir slikti skolnieki?

Noņemam no vidējās sportu un humanitāros priekšmetus, atstājot tikai bio, ķīm, fiz, mat.

(Atbildi uzrakstat ar “skaitli, punkts, skaitli2”. “Skaitlis” apzīmētu stundas, “Skaitlis2” minūtes. Atceraties ielikt punktu pa vidu, ja pierakstat minūtes!).

y, piemērs derētu labāk vizuāls (piem. 8.2), nevis vārdi :smiley: :smiley:

Ye sorry m8 :smiley:

Būtu jauki, ja jūs nesniegtu nepatiesus datus manā anketā. Tas attiecas it īpaši uz personu ar IP 213.226.141.80.

Paldies citiem par godīgumu ^^

atvaino, tas manējais . :smiley:

1 Like

Baigais trollis :DD

es nemācos :smiley: so teorētiski nemeloju :smiley:

Pašvaka anketa, es īsti nesapratu (pa maz aliņš), zem vārda Geimers domāts cilvēciņs kurš pavada laiku spēlējot spēlītes vai dirn pie PC? Tātad telefona spēlītes ar skaitas pie kopējā laika ? (Man lielāko dienas daļu telefonā kautkas tikinās :smiley:, kā ar darbs saistīts ar tupēšanu pi PC :smiley:) Sanāk ka nepareizi aizpildīju anketu vajadzēja norādīt vismaz 16h =]]]]]]

Pildi anketu, kā domā. Pēc manām domām geimeris ir tas, kas spēlē spēles (PC, Konsole) un papildus spēlē mobile games. Tas, kurš tikai mobile games spēlē, tas neskaitas geimeris, that’s my opinion :smiley:

(Plz don’t rage prople, that’s just my opinion)

Manjau liekas ka ar 2 jautājumiem priekš statistikas biku pa maz , tikpat lab varēji uzdot tikai 1 jautājumu lai katrs pec sirdsapziņas novērte no 1 lidz 10 vai spēļju pasaule un internets traucē mācībām :smiley:

Par statistiku ir tāds labs teiciens neatkarīgi kāda viņa būtu. “Statistika ir kā bikini, parāda daudz, bet to labāko paslēpj”

3 Likes

kas tad es skaitos, ja es esmu daudz laika pavadījusi spēļējot minesweeper, candy crush, sudoku dueļus online un citas šādas galda tipa spēlītes bet tādas īstas datorspēles tik pēdējos trīs gados esmu spēlējusi, bet tik pat maniakāli, cik tās vieglās “galda spēles”? :smiley: un tgd biežāk varu spēlēt vēl ar vien online spēles nekā datorspēles.

Mans gan darba soc vai summoner uzipina , tag novilku eternal arena japaskatas vai var darba tikinat

Plz help! Man vajag vēl vienu cilveku, kas aizpildītu anketu!!

Fake it.

1 Like

Anubiss pēcpusdienā aizpildīs :sunglasses:

fb?