AnimeForums.lv pasākumi 2016 gadam

Naakoshreiz droshvien buus vairaak un es lieshu. :smiley:

Nope, nope tad tiek sastrādāts muļķības…ar vienu reizi dzīvē pietiks :smiley:

1 Like

Ķirši vēl nezied?! :o

Cik noprotu ,ka vel ne… varam ceret uz maiju sakumu ta man liekas @ChibiMarta teica
bet nu es vienozimi gaidu ciemos geek camp ar visu sake un onigiri xD

2 Likes

jaasaak laika atskaite! :smiley: noteikti jau ir noteikts paredzamais ziedeeshanas datums :smiley:

2 Likes

Mīļā sirds…Ziedi ir neparedzami… Nekad nevar zināt kad viņi sāks ziedēt. >__<

1 Like

man arī pumpuri der :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Bet tas nav tas vairs! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

priekš manis ir, pumpuri ir tik pat skaisti kā atplaukuši ziedi T^T

1 Like

Tu neizporti evolved formas būtību! :smiley:

1 Like

table flip, ziedēšanai jābū† paredzeamai, kdļ latviski to nevar pierādīt T____T
viss, ko pieņemu ir tas, ka
• Vašingtonā pieņēmts, ka zied trīs nedēļas (“20. marts līdz 13" aprīlis” )
• Ķiršu ziedēšana, vsm Japānā ir viena no agrā pavasara iezīmēm, ttd, ja Latvijā šogad pavasarīgs laiks ir bijis ilgi, tad šeit nevajdzētu arī ilgi gaidīt uz ziedēšanu…
• kā arī, k.kādā wild ierakstā bija uzsvērts, ka Japānas ķiršu ziedēšanas laiks tiek noteikts pēc Tokijas, kas, nozīmē, ka Ziemeļos varētu bū† 1:1 ar Latviju laiks :smiley:

Anyway, vai neviens pa Pārdaugavu neklaiņo no Torņkalna uz Ķīpsalu, lai stalkotu ziedus? :D:D

1 Like

ooo so much information. Tad jau manīs kad zied. Viss operatīvi notiksies kad sāks :smiley:

2 Likes

// tad es ceru, ka ķiršu ziedēšanas apcerēšāna netiks veikta tēmās, kurām absolūti nav jēga pārspriest neregulāru ikgadēju procesu… -.- //

Dzīvoju blakus un diemžēl vēl nav pat tuvu ziedēšanai. Ja turpināsies siltais laiks, varbūt nevajadzēs gaidīt līds maijam.

2 Likes

Es parasti vēroju un mēģinu noķert ķiršu ziedēšanas laiku.
Redzi, parastai ķirši pie mums uzzied pašā maija sākumā, bet dažreiz vēl vēlāk.
Agrāk man katru gadu maija pirmajā nedēļas nogalē bija sacensības Lietuvā, lauku pilsētiņā, kur bija traki daudz dārzu un ķiršu. Parasti tajā laikā tur jau koki bija pilnos ziedos bet atbraucot atpakaļ uz LV mūsu ķirši vēl tikai bija pumpuros.
Nu vismaz tādi ir mani regulārie tikai 5 gadu novērojumi :confused:

Sooo… calm your tits sunshine. ķirši nekur neaizbēgs, un visticamākais, ka uzziedēs krietni vēlāk, kā Japānā.
Bet cerēsim un gaidīsim :blush:

5 Likes

sen neesmu skatījusies kartes, bet ja Japānā ir sniegs, tad tā vide ir gana līdzīga Latvijas, manās acīs. K.gan taisnība, esot vienā Portugāles kafejnīcā, uzzināju, ka Portugāles Ziemeļos ir vismaz kādas vietas kur pēc dabas ir līdzīgi Latvijai, tikai, nav mīnuss grādi ziemās XD
Vsp taisnība, aizmirsu okeānu u.tml ietekmi uz klimatu.

1 Like

Tikai daļai Japānas ir sniegs. Dienvidu salās nav.

Nu tu pielīdzināji Japānas vidi ar Latvijas, kas ir daļēji aplami.

Septembris varbūt nedaudz par ātru. Visu naudu unicon notriecu :smiley: . Wintercon gan gribētu apmeklēt!

AnimeForums.lv pieturās pie tā, ka foruma un pasākumu apmeklēšana, ko mēs rīkojam ir bezmaksa. (Izņēmums ir atsevišķi gadijumi, kad izdevas pārāk sāpīgi skar administrācijas maciņu). Tāpēc, septembra, mūsu rīkotie, pasākumi būs pilnībā bezmaksa. Vienīgā iespēja iztērēt naudu pasākumā ir Ziedojumi, kurus mēs pereodiski iekasējam, lai aitvieglot pasākuma rīkošanu, paātrināt organizēšanas procesu un padarīt to vēl krāšņāk, ja gadijumā rodās pārpalīkumi. :relieved:

Šī gada pasākumu plāns ir pieejams šeit. ;)