AnimeForums.lv pasākumi 2016 gadam

Es pis! :smiley: Noteikti nobijaas no cilveeku skaita. :smiley:

1 Like

huj viņu zin. tagad steidzami skriešu pa visiem kafūžiem un iestādēm ar telpām, kur man pazīstami admini ir :smiley:

Kaa ar NVO namu?

tas ir purčiks un man ar viņiem nekāda sakara nav… :smiley:

Cik cilvēki pieteikušies? Zinu, ka Get Smart cafe mēdz uzņemt visādus meetups, bet tur nav daudz vietas. http://www.getsmartcafe.lv/lv/news

1 Like

Teika*

Hmm, nu tad es nezinu, jo mums reaali kaut kaadu elektroniku arii vajadzees. :smiley:

Paskatīšos iestādi, pieņēmu, ka par brīvu viņi mūs ar elektroniku nelaidīs… ( kā arī galda spēļu kolekcijas viņiem nav ) :smiley:

Probably. Diez vai atradīs kaut kur par brīvu, ja nav pazīstami.

@m1raz Kā alternatīva, vari painteresēties pār nākošo nedēļu. Datuma pārcelšana par nedēļu, vēl iekļautos pieklājības robežās.

1 Like

cik atceros forumā bija cilvēki, kuri atprasijās no darba tieši 05.02.2016 sestdienā. Būtu visi nekorekti tagad teikt, ka viss, ko viņiem tagad jāatstrāda ir deļ vienas brīvdienas mājas… :smiley:

2 Likes

Taisnība… esam mazliet iespiesti stūrī.

1 Like

Ja tas būtu nenopietni, varētu aizrunāt mazākajā telpā vietu, bārā Ala? Bet man nav ne jausmas, ko jūs tur plānojat, plus es nebūšu :smiley:

jap ja nenotiks 5. , nu pārcels bušu mad un diezvai nākšu uz pārcelto datumu, jo es arī sev mainījju maiņas, nebija viegli to dabut gatavu .

1 Like

Paarcelsi datumu, koks tev atradiisies, kur saule neiespiid!

4 Likes

Tie tavi pēdējā laika vaļasprieki sāk palikt aizvien apšaubāmāki…

7 Likes

Nekas daudz jau nav mainiijies.

Gaidam nākamo pasācienu =]

1 Like

Jap! :dancer: …tikai nākamreiz būs māzāk jādzer līdzi @Especti, savādāk vien sūdi sanāk :smiley:

2 Likes

Mazāk jāatpaliek no viņa vai mazāk jālej viņam? :smiley: Tas pirmais kaut kā izklausās labāk. :smiley:

2 Likes

Mazāk sev jālej :smiley: