AnimeForums.lv pasākumi 2016 gadam

Winter party jūs uz jaunā gada pusi taisat, ja? Tur cosplay arī? Kur varētu notikt?

WinterParty Cosplay konkurss nenotiks! OO (pasarg dievs. Gan dāvanas draugiem, gan Cospleyeriem priekš manis par traku… oO) Ta visticamāk būs mājīga pasēdēšana ar pārējiem Foruma biedriem @UniConCafe, @GameStation vai kādā citā krogā. Ofkaz, neviens neliedz paņemt pie rokas savus labākos foruma un neforuma čomus un aizlaist tusēt tālāk kādam mājās. Vārdā sakot. Tipisks, mājīgs mītaps ^^

1 Like

Domāju jū hardcore visur cosplay lmao. Bet vienīgā problēma: es no valmieras. Rīgu labi nepārzinu…būs busi jāvaktē un kāds no jums par gidu jādabū :smiley:

Easy. Tik pirms pasākuma vajag savi parādīt Pašbildīšu striķī. Gan jau, ka čaklais foruma squad tevi atpazīs. :smiley:

1 Like

Pirmais Winter Party bija pie manis Jaunajaa Gadaa. Vai shogad izdosies, gruuti teikt. Ir ideja kur, bet taa ir tikai telpa ar galdiem un kreesliem, kur viss paareejais jaagaadaa pashiem. Naaks tuvaak, sekos plashaaks info.

Nuu es domaju ka ar to nevajadzetu but problems…atceroties pagajuso gadu nebijam foruma tik daudz un atcetoties cik labi mums tad gaja un nedomaju ka mums kaut ka truka :blush:

2 Likes

Te jautaajums vairaak par to vai es vareeshu dabuut telpu un vai man maz buus briivs.

Man vispār bija plāns @UniConCafe okupēt, jo forums ir visai liels un ir daudz cilvēku gribēs nākt.

Ja ir doma taisit ka pagasgad uz Jauno gadu tad saubos vai sanaks Jo viniem pasiem ieks @UniConCafe notika jauna gada sagaidisana un meginat vel forumiesus sabazt vienlaicigi varetu but gruti platibas zina… xD

@Especti nu skaidrite…tad jau jacer uz to labako

2 Likes

Forums paplašinās telpas vajag lielākas, @M1raz par @UniconCafe vari aizmirst. =.=’’ Mēs forumā vienkārši esam pāāārāāāk daaudz.

1 Like

Tāpēc es teicu okupēt, nevis atnākt pasēdēt. :smiley:

1 Like

Naiva iecere. =.=’ Aizmirsti par to…
Skaties plašāk.

1 Like

Es teicu, OKUPĒT!!!

4 Likes

Un ko paši Uniconieši? MHM MHM MHMM???

They can’t stop AnimeForums.lv backstage team!
http://4.bp.blogspot.com/-jlIHxspfQ8I/UYKDVXMfo6I/AAAAAAAAD0I/6Cv2vO6V47E/s1600/Girls_und_Panzer_Oarai_Academy_panzer_teams_with_victory_flag_Miho_Nishizumi.jpg

3 Likes

#UPDATE!

Par decembra/ gada noslēguma tusiņu - vieta ir atrasta, pasākums būs. Tieši gadu mijā no 31.12 uz 01.01.

Sīkāka informācija vēl sekos.

-Emphase

5 Likes

Nebūšu piedod :hugging: