Anime ko skatamies vairak ka vienu reizi Top 3

Nuff said

Aciimredzot neesi ne vienu, ne otru skatiijies. :stuck_out_tongue: Nu, vismaz ne taalaak par to noteikto epizodi. :smiley:

Fairy Tail beidzu skatīties pēc tām lielajām spēlēm un pūķiem, Naruto kaut kādas pāris epizodes pirms gadu ilgā fillera, man šķiet

Es labāk noskatītos One Piece pāris reizes, jo tur man šķiet, ka visas arkas bija labas un nebija izteikti garlaicīgas

Fairy Tail arkas ir OK, bet ne visas. Tachu vinji maak vinjas iesaistiit peec tam arii galvenajaa staastaa.

1 Like
  1. black lagoon
  2. Black Lagoon
  3. BLACK LAGOON!!!
    :smiley: es īsti nezinu jau cik reizes esmu skatījies, laikam kādas 5 +/- , i’m such a BL fanboy ;D
    njā, īsti top3 tas nav, bet gan top1 ;D

Esmu vienu animi noskatījies otro reiz un ir doma noskatīties vēl dažas citas atkal, bet tikai vēl vienu reizi, lai varētu izveidot apskatu vai tik izteikt savas domas, jo šis tas jau aizmirsies.

1 Like

Principā nav tādas anime kuru būtu gatavs skatīties vairākas reizes (maksimums 2), jo diemžēl vairumā gadījumu anime sižeti ir stingri strukturēti - praktiski sižetu attīstība ir vienādi viens uz otra (izmetot ārā variācijas). Pie tam, man ir laba atmiņa uz sižetiem. Tāpēc jēgas pārskatīt, izņemot patiesus šedevrus (kaut kas no Mijadzaki, Akira, Jin Roh un vēl kāds) neredzu ne mazāko jēgu. No seriāliem pirmais nāk prātā Death Note (un tad var izklausīties audio formātā).

em. daudzus esmu skatijies 3 un vairāk reizes.
parasti tie ir sporta žanra. vai death note, code geas.
Nu un vissu kas gāja pa RTL2, redzēju ļoti daudz reizes. :smiley:

Nu, mans tops būtu:

  1. Sen to Chihiro no Kamikakushi
  2. Code Geass: Lelouch of the Rebellion
  3. Cardcaptor Sakura (^^")

same.
Also, pie šaudīšanas anime varētu piemest Jormungand.

Pie rewatch. also iederās Tenga Toppa Gurren Lagann.

Also, ir daži labi hentai, kurus rewatchoju ntās reizes. :wink:

Hentai neskaitās :smiley: :smiley: Savādāk…mja statistika būtu pašsaprotama.

2 Likes

highschool DXD 2 reizes
one punch man 3 otrriz draugam rādiju kurš neskatijās tad anime, un 3 reiz kad angļu dub iznāca
fma gandrīz skaitās jo no sākuma orģinālo skatījos tad jauno
gintama 2 reiz (1sez)

Oo Dxd 2reizes good :slight_smile:

1 Like

Nevienu Anime neesmu skatījies otru reizi.
Pieļauju pēc 20-40 gadiem kādus mīļākos darbus varētu noskatīties vēlreiz.

Berserka trīs filmas+ season 2,3 noskatijos vēlreiz pagājšogad lkm.
Aot divas filmas, kuras sastāv no season 1 rekapa noskatijos pirms pusotra gada kkāda un tas arī viss.

Code Geass esmu noskatījusies kādas 3 reizes. Elfen Lied kādas 4 reizes :smiley:

naruto 3 reizes

GTO 2 reizes

Studio Ghibli filmas es ik pa laikam vēlreiz noskatos. precīzu skaitu nezinu, bet daudz ;3

  1. Byousoku 5 Centimeter - x3 (or 4)
  2. GTO - x2
  3. One Piece - x1.5 (noskatījos līdz 400 epai, tad bija jāgaida nākamā, izlēmu skatīties no sākuma)
  1. Koe no Katachi- 3x
  2. Tokyo Ghoul season 1 - 2x
  3. School Days, Kiznaiver - 1x
1 Like