Anime ko es šobrīd skatos

Pēc nelielas diskusijas internetā nolēmu pārlūkot ko zinu no “horror anime” un rodas iespaids ka mana izpratne par “horror” žanru ir stipri deformēta?

Es stabili ⅔ no saraksta nepieskaitītu


1 Like

Ghost Stories killin me :lmao:

1 Like

Junji ito collection, you will scream in fear of what they done to the source material

Ja tu uz to skaties kā apakš žanru nevis galveno žanru. Man viss liekas kopā.

Uj horror anime ir interesants topics. Ļoti mīlu horror žanur, vispārīgi. Tam ir tik daudz iespēju, bet labu horror settingu balancēt ir ļoti ļoti sarežģīti, tāpēc daudzas jaunas anime, kuras skaitās horror neparādās listēs, jo ir diezgan draņķīgas. Atmosfēra ātri zaudējas, žēl. Ļoti jājūt, lai neaizplūst. Vismaz pēc manām domām.

Ghost stories stāsts par dub ir episks. XD

Akk…Ghost Stories. Masterpece

2 Likes

Noskatījos pēdējo epizodi Attack on Titan. Izrādās AOT kopumā ir 98 epizodes. Šis nejaušā kārtā kļuva par pirmo seriālu kuram esmu noskatījies tik lielu sēriju daudzumu.
Starp citu šis pašlaik ir visaugstāk novērtētais seriāls IMDb ar vērtējumu 9.1, un 6. visu laiku labākais seriāls pēc IMDb aplēsēm:

Zin kā…unpopular opinion, bet tas ir retums, kad animes beidzas sakarīgi un visā runtime garumā ir bijušas baudāmas. No visām +100 anime, ko esmu redzējusi, vienīgās sakarīgās un satisfying beigas ir bijušas Code Geass un…un…eh?

Attiecīgi, tas skaitās kā cheating, ka western pasaule beidzot ir tikusi pie sakarīga gabala, un tikai tāpēc viņš tiek labi novērtēts.

All in all, AoT ir tik augsts vērtējums salīdzinājumā ar citām animē, bet viņa netiek kritizēta kā atsevišķ stāsts/media…

2 Likes

Angel beats arī bija labas beigas

1 Like

Assassination classroom bij labas beigas, non non biyori arī, mob 100 nobeidzās manuprāt uz 100 punktiem

2 Likes

Labi ja ir beigas vispār. Ir diezgan daudz Anime kuriem beigu nemaz nav.
Bet runājot par tām kurām ir noslēgums, tad varētu nosaukt daudz kurām man beigas patika.

2 Likes

Noskatījos Wolf`s Rain. Beigas bija tādas, ka nevarēju nemaz aizmigt pēc beigām.
Tik beigas ir OVA sērijās.

2 Likes

Can you elaborate?

Man personīgi tās beigas nepatika, that was some bullshit. Not sad at all, me angry.

Ancient magus bride ir tiik labs gabals, ej tu nost. Jā otrajai sezonai bij vairāk ir 3d background elementi bet tā atmosfēra, tēli un intriga, pluss tas ka otrā sezona pa lielam aizgāja uz dark academia stilu nepazaudējot to ķeltu mitoloģijas aspektu kas pirmo sezonu padarīja tik maģisku. Un Čise kā tēls ir tik tālu izaudzis, gan fiziski, gan maģiski, gan emocionāli

Also Zoe is best boy and I don’t care if his hair turns into snakes, I will die for him

4 Likes

Kas tad tieši tev tur nepatika beigās? Man patīk beigas, kas atstāj pēc sevis pārdomas.

1 Like

Tieši pašas beigas.

They all dead and reset, except him. Un šis vienīgais visu atceras!? Naaah, idk why, but i hated that.
I guess it’s not that deep, i can’t elaborate myself that much xd

Nobindžoju My Love Story with Yamada-kun at Lv999 - teikšu godīgi, cute love-story. Iesaku, viens neliels spoileris, bet nu man liekas, tas ir liels plus - stāsts fokusējās uz one couple love story, kas ir ļooooti pareizs gājiens šādam stāstam.

1 Like

Ir vēl 4 gabali, bet nu galīgi netieku tiem līdzi. Paskatīšos čut vēlāk :smiley:

send help

Vakar iesāku beidzot skatīties Apothecary Diaries…really nice…loving the vibe of it

Mani apraksts ieinteresēja, kad beidzot kāds atminēja ko mums @xHorrorGirlx lika minēt, tad paskatījos MAL vērtējums ir zem 6, un atsauksmes lielākoties ir sliktas, un vēl paskatījos tas vispār ir reverss harēms kas samazināja vēlmi skatīties vēl vairāk.
Bet tomēr nolēmu dot iespēju sēriālam, noskatījos, nebija nemaz slikts, tīri ok Anime, nenožēloju ka noskatījos. Pat nesaprotu par ko tik daudzi saheitojušies par šo, palasot komentārus liekas nekad nav redzējuši sliktus darbus.