Anime ko es šobrīd skatos

P.s. Otrās sezonas otrajā pusē jau palika labāk pat asariņa nokrita par galvenā varoņa pārdzīvojumiem xD
Tagad skatos šito

Overall nothing special but if you are bored and wanna have some bonus vitamin C , works well:D

1 Like

Kā tu Džonu vari nosaukt par nothing special. Visiem dzīvē vajag Džonu!

1 Like

Pats iesāku skatīties šo. Nekas groundbreaking, bet mierīgāka call of the night versija ar uzsvaru uz astronomiju un astrofotogrāfiju. Jā tēlu dizaini ir diezgan bland, bet viņu ticamais banteris to vērš pa labu

1 Like

Pirmā epizode stāvēja uz diska ilgu laiku, kkā uznāca gribēšana. So far is gud.

Edit: never mind, fight scene trešās epizodes sākumā bija vnk PIZĢEC CRINGE!
hnnnnnng
Un cringe turpinās arī pēc tam, oh god why…

OMFG es tā ienīstu šitādus personāžus-lupatas, vārdos nevaru izteikt!

The ending was a real tear-jerker though.

2 Likes

Noskatījos vakar visas epizodes + filmu, anime 7/10, no more than that, filma 8/10, vismaz kkādas emocijas.

1 Like

es laikam nevaru izturēt…
noskatījos šīs dienas sērijas seriaļiem, kuriem sekoju, un ir jāpabesās:

šis: kad stāstam ir mazāk dimensiju kā animācijai. Straight up ABC of every possibe troupe, no development, viss tiek pasniegts uz kristāldzidras paplātītes, pilnīgi paliek sāpīgi skatītes, it īpaši, kad ir iesasitīta izcila studija. Škiet, ka mērķis bija saturu veidot līdzīgā saturā kā Eminence in Shadow, bet ir sanācis tik pliekans, ka pat nav labā cringe sajūta.

bet attiecīgi šis,

pat ja pieturās pie zināmām normām tik ļoti uzrunā, gan ar gaitu, gan tēliem un to motivācijām…
pilnīgi gribās iztēloties vienu kā slapju kartonu pasnigtu 3* restorānā, un otru kā sulīgu burgeri ietītu vienkāršā papīrā. Tik ļoti būtu paticis, ja studijas samainītos avotiem…

p.s. šis arī ir viekārši sāpīgs gabals, varbūt par šerpu viedoklis, bet ož mazliet pēc pedo ietekmes.

3 Likes

Starp citu Dead mount death play ir no Baccano un Durarara autora

Būs jāpalasa mangu, man baigi patika Baccano! un cilvēki raksta, ka esot līdzīga.

1 Like

Nezinu gan, anime galīgi nejūtu Baccano līdzību. Jāatzīst, ka es slikti atceros Baccano.

Man visu laiku likās, ka šī ir parasta anime ar sezonām un epizodēm, bet izrādījās, ka filma.

Edit: well that was depressing… And rather pointless.

šis ļoti spēcīgi noķēra manu uzmanību. mazliet sķiet kā Harijs Poters x Iceblade sorcerer.
super labi noķerta rietumu stila maģijas aura, mūzika, stils patīk. lielu lielas cerības.

Vai tas esmu tikai es, bet šosezon teju visiem šoviem (ko skatījos duh) bija nekonkluzīvas beigas. T.i. ka ir sajūta ka pietrūkst sērija vai divas, vienkārši apraujās.

Manuprāt es nevienu ko iesāku neesmu vēl pabeidzis XD

Tikko pabeidzu

Absolutely amazing arc :star_struck:

1 Like

Binge watched over night because of one post. Loved it

2 Likes

Ooh this was good.
And that outro song tho :fire:

AoT pēdējo pēdējo daļu. Iedomājoties pēdējo cīņu Age of War celiņa pavadījumā nāk tirpas. Tā bija mazliet nekonsistenti ar koherenci.

Blue Eye Samurai ir kaut kas fenomenāls…es nevaru…es laikam esmu atradusi savu jaunu mīļāko šovu…redzēsim, kā viņš beigsies :thinking:

Paprika tagad jūtubā skatāma par brīvu:

EDIT: 480p, yuck.

That could be due to youtube processing it slowly AF.

Or not.