Anime ko es šobrīd skatos

Par Yesterday wo Utatte, interesanti, bija rakstīts, ka būs 18 sērijas, bet beidzās ar 12. :thinking: Bet es vēl nesāku skatīties.

varbūt šīs 6. tātad tās 12 + šīs 6 = 18.
special, 2 min katra, 6 sērijas.

Nu varbūt kaut kas bija sajauks, ieskaitīja tās 2 min special klāt.

Viens no retajiem gabaliem kur es paskatījos mangu tur iisti nav neka vairāk


Aprīļa beigās biju iesācis skatīties un kad jau tiku pāri 50 epizodei tad sapratu, ka man ar 109 sērijām NEPIETIKS!, bet ir ok noskatijos ieliku 10/10 un tgd iesāku otro sezonu.


Sākums bija fantastisks, bet vēlāk piebāza tik daudz stulbību+ fanservice, ka gribējās ielikt 3/10 un nomest, BET! palika vēl viena epizode un šovs būs pelnijis 8/10 no manīm, lielu atdzīmi lika man pielikt tikai tāpēc ka galvenais hero un zilmatainā meitene atgādina Meliodasu un Elizabeti, nepēc izskata, bet pēc rakstura.


Nū šeit viss gandrīz ok, tikai main hero (boy) mīzelis raud un raud, bet kopumā būs 8/10 pateicoties OP,ED intro btw tad es tikai atcerējos par Kenshijro un sapratu, ka ir jāturpina skatīties, jo tas ir īsts vecis nevis tas lupatas sapļaks.

šo tikai vēlāk uzsākšu, bļin senāk kautkā vairāk ongoingus skatijos a tgd…

Tāpatās Strike the blood III viss vēlāk.

1 Like

Edit. Pabeidzu šo te. Pats par sevi storijs ir ļoti labs, hella gory, adult show. Bet ir nepabeigts anime ziņā(Madhouse did us dirty neizveidojot otro sezonu, vēl bija daudz contenta mangā, lai pabeigtu, tika adaptēti 32 chapteri, kopā ir 84, takā pat puse nebij). Ja noņemt vienu momentu, kas tika parādīts 1 sērija, šovs izskatītos vismaz kaut cik pabeigts, bet tā nācās svarīgākos momentus utt palasīt mangā(mangu jau sāku visu lasīt), lai kkādu pilnāku sapratni gūtu,kā tad tomēr beidzas viss šis darbs. Viss kas tika adaptēts bija uz stabilu 8/10,ļoti interesanti, žēl ka neadaptēja pilnībā visu, jo mangas artstyle mani diži nepievelk salīdzinot ar anime artstyle.

Esmu noskatījies Cautious Hero :slight_smile:

Kopumā, kā jau vairums isekai, man ļoti patika.
Domāšu, ar ko turpnāt.

Man arii shis patika. Gaidu 2 sezonu xd

1 Like

Noskatījos Shinigami no Ballad. Man likās tāds labs Anime, man patika. Bet baigi īss, tikai 6 sērijas, un katra sērija par savu story. Kaut kā prasījās nedaudz vairāk, tikko viss sākās un jau pēc 20 minutēm beidzās.

Sāku skatīties Clannad, ar katru sēriju vairāk iepatīkas.

1 Like

Šobrīd skatos Darwin’s Game (yay vēl viens battle royale anime :smiley: )
Cool and Good

2 Likes

Vispār būtu jābūt turpinājumam. Bet nav nekādu jaunumu par otru sezonu.

1 Like

Klasika. Ja godīgi - tā arī neesmu nekad skat’jies. Beidzot pienācis laiks!

3 Likes

re-watched it.


Patikās labāk nekā iepriekš.
Bet tomēr beigās tik un tā ir tāds neliels besīgs mindfucks.

velviens netfilka anime…nav slikti pie brokastim

2 Likes
2 Likes




1 Like

https://myanimelist.net/anime/39587/Re_Zero_kara_Hajimeru_Isekai_Seikatsu_2nd_Season

2 Likes

Tikko noskatījos Your Lie In April.
Oh boy…
Imma need some time :cry:

2 Likes

ir vel kadas ~3(ko esmu redzejis) anime lidzigas un ar looti lidzigu pecgarsu

1 Like