Anime ko es šobrīd skatos


Strike the blood iegāja uz 10/10 skatīšos, kas labs turpinājumā būs.

A šeit pagaidām viss forši, cerams izturēšu tādu kvantumu sēriju.

1 Like


Tas nebija viegli bet l did it.
Kopsuma worth it.

1 Like

Beidzot uzsāku šo te skatīties. Visu laiku atliku līdz šim.

Skatos Juni Taisen: Zodiac War
Pagaidām ļoti patīk. Katru minūti var bez brīdinājuma sagaidīt kādu twistu :smiley:

Edit: Pabeidzu - I loved it!

2 Likes

Noskatījos Kimi no Suizou wo Tabetai, filma likās baigi laba, bet nu tik skumjas beigas :sob:

3 Likes

Skatos Kengan Ashura. Ļoti interesants art style. Pats anime ir tīri labi iepaticies.
Mazliet ir Baki vibes

2 Likes

Sāku skatīties, izskatās laba, vismaz sākums iepatikās.

1 Like

Noskatijos Golden Time, nu ,kā vienmēr super :slightly_smiling_face:

1 Like

Šodien pirmo reizi noskatījos “Your name”, jau sen gribēju to izdarīt. Ļoti patika.

Tāpēc noskatījos to vēl arī otro reizi

3 Likes

Koe no Katachi arī noskaties ,ja protams tu neesi redzējis :)

Esmu beidzot ticis līdz No Game No Life. (yes - yet another isekai)
Diezgan interesants concepts priekš anime. Pagaidām ļoti patīk.

1 Like

Noskatījos Inari, Konkon, Koi Iroha, baigi iepatikās, tāds foršs Anime.


3 Likes


Noskatijos šo
Un jau skatos šo

3 Likes

yoyoyo. Gribēju paziņot ,ka tikko noskatījos Kimi no Suizou wo Tabetai (I want to eat your pancreas). Atkal apbimbājos kādas 20 min, paldies!

Es tieši meklēju šo anime bet aizmirsu nosaukumu. Paldies tev !!

Prieks, ka sanāca izpalīdzēt. Enjoy!


Noskatijos šo anime un iesaku arī jums to noskatīties.
Anime ir par cilvēku ,kas taisa mangu ar perversībām bet negrib to atklāt savai meitai un visu laiku slēpa to.


How do ya’ll feel about this one?

approve skatiites var.

Gaidu kad bus full.

Atrs parskats pa sezonu

Worth it,intresants arts neslikts story line gaidam turpinajuu

Beidzot,beigas bet man patika vai ir laba anime hz bet dazus domu graudus iedeva.

Nuuu looooti smarzo pec Kekkaishi ar ecchi.Skatiites var gaidam nakosas sezonas :slight_smile:

Nepatik tadi gabali 13 serijas viena kinda epic fight un daudz mini fight bezjegas…labs arts un Bleach labakajas tradicijas atstaj tevi nezina kaut gan sizets ir intresants un veleme skaiites ir bet nav pirma anime kuru es skaiitos kad jaizvelas no vairakam.

Jau izteicos un isti nekas mainijes nav. Teja cepumi apzina ka viss bus kartiba neviens nenomirs u.t.t.

Principa the same teja cepumi bet ar pievienotu “Riot Games” vienlidzibu girl power vispar shada tendence anime vidu pedeja laika sak paradities or its just me :sweat_smile:

ES gaidiju Eureka Seven nu vai vismaz laaabu mehu bet dabiju Listeners sezonas sarugtinajums
tada sajuta ka bija viss vaidzigas arts,dumjs nespejigs izlemt likteni galvenas varonis,energiska smuka nenokuriens nokritusi meitene,apstaklu spiesti sadarboties kopa.,lieli super roboti, mistiskas merkis. RECEPTE ka no omites pavaru gramatas what could go wrong…ehhhh…nu vismaz echi butu ielikusi vairak ta vieta mes dabonam LGBT friendly anime i guess i am too old…
https://i.imgur.com/SduLOGFg.png

dont jinx it.

Viss ok visem sporta anime faniem approve.

iesaku nepatika pametu.vina pie tam bija neformta garuma super iisa.

1 Like