Anime ko es šobrīd skatos

Sveiciens no 2000. gadu action stila anime. Pa savam stils novecojis tomēr kaut kā izskatās svaigi. Kopumā patīk. Neesmu vēl pabeidzis, tāpēc gala verdiktu nevēlos teikt.

1 Like

Šo rudens sezonu es sāku skatīties šo. Izskatās interesanti. Pagaidām tik pirmās divas sērijas redzēju.

Šo arī kautkad iesākšu.

Kā arī esmu noskatijies Kuroko no Basket 1 un 2 vēl 3 jāpabeidz. Man sporta anime vispār diezgan labi ieiet. 2 daļu pa 2 dienām noskatijos.


Pabeidzu skatīties Ixion Saga DT
Amazing anime, bieži ar savu komiskumu deva Gintama vibes.
Cool and Good.

Tagad iesāku Karakuri Circus.
Pagaidām tik 3 epizodes noskatījos, bet jau bišku hype ir. Lookin good

@Jua @Salody
FUUUUUUUUUUUCK YEEEEEEEEEEEEEAH

2021 , Cerams ka ar gada sākumā, negribas gaidīt uz gada beigām ;d
Poster bilde ir lieliska.
Savā ziņā nedaudz biedē “Netflix”, bet ir jau viņiem labas animes un visas jau ar nav CGI un šī jau ar nebūs, jo nu arī to veidos J.C.Staff, kas ar bišk biedē xd, bet un cerams ka piesauks labākos rakstniekus un māksliniekus.

Un mūsu galveno tēlu ar ierunās Kenjiro Tsuda, tas kurš bija live action mangas reklāmā, nevis Hiroshi Tamaki, kurš ir live action seriālā.


p.s. tiko ar pamanīju, ka iekš live action seriāla ir jauns tēls, kas nav mangā - mūsu galvenā varoņa un viņa sievas meita. … tas var būt vai nu kas labs komēdijai vai ar kas baigi lieks, it īpaši hardcore mangas faniem.

p.s.s. Live action seriālam jau iznākušas 3 sērijas, bet neesmu vēl noskatījies, bet laikam jau ar nav īsti oficiālu subtitru.
bet uzgāju šo, fan subs, bet varbūt būs ok. blitzfansub .com/category/gokushufudo/

@Salody nezinu vai tu manīji toreiz vai ar nē, bet neliels info par live action seriālu Seriāli un Filmas ko es gaidu - #228 by Enemijs

3 Likes

GASP, cerams ka būs labs :D fingers crossed D:

1 Like

Beidzot apnemos sakt, so far it’s pretty good
3 Likes

Ah good ole Hunter x Hunter. Was good.

On a different note:
Es gan šodien pabeidzu Karakuri Circus.
Kopumā baigi patika. Iesaku

Bez manis ,Tu neko nesāktu :D

sāku šito skatīties, pretty dope :nice:

2 Likes

Es ar šo skatos. Liekas neslikts

2 Likes

yaass, nevaru sagaidīt jaunās sērijas.
tā kā esmu nepacietīga, nekas cits neatliks kā lasīt mangu ;D

2 Likes

Es noskatīšos šo sezonu un tad jau redzēs ko tālāk darīšu :smiley:

2 Likes

Burtiski šobrīd skatos… lai gan taisos gulēt.

2 Likes

Sāku skatīties šo, pēc pirmajām sērijām atmosfēra iepatikās, izskatās varētu būt laba.

1 Like

Ayy good show :smiley:

Nosaktījos - pa savam tipiska slice of life anime par skolas ikdienu, taču (!) ar ļoti neparastu un samērā harizmātisku personāžu, kurš kā viltīga un klusa, miermielīga čūska spēj vienmēr izlocīties nenodarot nevienam pāri un palīdzot. Protams, tas virspusēji un uz ātro, jo dziļāk skatoties anime ir daudzi interesanti momenti kuri pastāsta diezgan daudz ko savā kontekstā.

Savulaik šī anime man pagāja garām, jo sākotnēji izskatījās pēc jau dabiskā SOL ar smukpuisīti galvenajā lomā/ Bet noteikti iesaku ikvienam, pat ne žanra mīļotājiem.

P.S. Nezinu kāpēc bet beigas man būtu prasījušās mazliet drūmākas vai dziļdomīgākas, tajā ziņā, ka pirms tām bija izliktas interesantas notis. Neatceros, kā sauca, bet bija ar viena anime par meitenīti un viņas skolas dzīvi, kas beigās izvērtās par visnotaļ neparastu stāstu.

Draugs :tev jānoskatās riktīgi laba.
Es: (pretojos) Nooo. man nenormāli atgādina One Piece.
Bet tad saņēmos un uzsaku. Tagad jau pie patsmitās sērijas nejūtu tik ļoti one piece un varu cilla skatīties xD

1 Like

Fairy Tail was very nice. I love it