AlterCon - 13 maijā Āgenskalna tirgū

Ir pārādījies jauns konu spēlmanis AlterCon. Par to mēs gandrīz neko nezinam, bet tas solās būt bezmaksas. Ja kāds kaut ko vairāk zin, padalieties, lai mums pārējiem būtu mazāk baisi. :D

Hello everyone!👋🏻
This is the organisers of AlterCon, a ComiсCon-style event held by a group of initiative young people and supported by YoungFolks and ATirgus.
The event will appeal to all lovers of Asian and geek culture, such as: anime, K-pop, cosplay, video games, movies, D&D, etc.

We are creating a one-day festival where will be:

  1. A Cosplay Competition on stage.
  2. Artists alley.
  3. Anime and K-pop flea market.
  4. Role-playing game zones (Warhammer and D&D).
  5. Creative workshops.
  6. Stands of Young Folks youth organization clubs.
  7. Concert with popular songs from anime and games.
  8. Seminars with famous guests.
    Subscribe to make sure you won’t miss anything!🔥
3 Likes

Ja tas tiešām notiek, jāsavācas mums jautrā barā un jāaiziet uz turieni.

2 Likes

Hmmm…šitas ir extra shady, bet es labprāt aizietu un paostītu gaisu :thinking: Kāds vēlētos man sastādīt kompānīju?

2 Likes

Nē nu… Ņemot vērā ka tas ir 6 min attālumā no manām kojām varētu aiziet, un uz laukiem vālēt pēc tam. Baigi jau neko nezaudēs

2 Likes

Es ceru ar “laukiem” tu domā AlterCon afterparty. :D Kurš gan zin vai viņiem tāds tur vispār ir…

3 Likes

Skatoties uz to ko viņi sola un kā viņi to taisās finansēt, dziļi šaubos, ka pat puse no solītā būs.

1 Like

Jāāā, izklausās super janky… That’s really all I can think of.

Žēl ka netieku, būtu interesanti iečekot. :frowning:

Nezinu vai janky bet izskatās, ka ir sasolīts vairāk kā var atļauties

Visdrīzāk paši finansē. Gan jau atjaunotais Āgenskalna tirgus mēģina sevi agresīvi padarīt par kultūras vietu un šobrīd piedāvā izdevīgus nosacījumus.

Sasolīts daudz. Tehniski viņi to visu arī varētu izdarīt, bet neviens nesola kādā līmenī tas būs. :D Tas domāju ir visai skaidrs, ka tas būs baigais budžeta variants.



Šķiet pa pašā vecajā tirgū iekšā nekas nenotiks, būs interesants publikas kontrasts.

Bet tā teorētiski, uniconam konkurence noderētu, jo šiem pašlaik ir monopols Latvijas mērogā uz šāda veida festivāliem

Bet pilnīgi piekrītu par to ka tirgus ar šito virza uz priekšu, tur tematiskie pasākumi ir katru otro dienu( un bieži vien viņi ir diezgan mid)

1 Like

Jā, viss būs ārā. Redzēs kā veiksies ar laikapstākļiem.

Es pat vairs nezinu kas pie mums vēl skaitās dzīvi pasākumi un kas nē. UniCon pie mums gan ir lielākā zivs. Man kā patērētājam gribētos, lai jaunpienācējiem būtu sava intepretācija tam kā jāizskatās konvencijai. Nevis vienkārši kāds rīko mazāku UniCon.

3 Likes

Būtu forši ja būtu lielāks uzsvars uz paneļiem kā animatsuri.

2 Likes

Es īstenībā neatceros, ka kāds būtu pie mums mēģinājis formātu ar smagu uzsvaru uz paneļiem. UniCon jau arī pēc būtības ir uzbūvēts ap paneļiem, tikai parasti cosplay un k-pop paneļi aizēno visu pārējo. Pat ja ir dabūts rokā kāds interesants viesis, tas var vispār normāli neparādīties programmā vai arī tas konfliktēs ar to kas notiek uz galvenās skatuves.

Manā uztverē panelis tomēr ir lekcijai līdzīgāks. Bet tur vairāk iegriež kājā tas ka unikons ir Ķīpsalas hallē, kur diži atsevišķu zāļu nav

Ķīpsalas zālē notiek pa pilnam tādi prezentāciju formāta pasākumi. Tur parasti zonas tiek atdalītas ar pagaidu sienām. Nav super labi, bet nu dzīvot var.

Nez vai UniCon vajadzētu sākt nopietni rīkot paneļus, bet varbūt tā ir niša, kurā izcelties kādam citam.

man liekas, ka ir vismaz vērts aplūrēt, kas tur notiek :kawaii_potato:

6 Likes

No vienas puses ir labi, ka parādās konkurence Uniconam, bet no otras, es tomēr gribētu arī kaut ko unikālāku. Pasākums, kas būtu centrēts uz kādu noteiktu nišu būtu īstenībā pievilcīgs. Ir, protams, bažas par to finansējumu, bet tajā pašā laikā negribu būt noraidošs šim pasākumam tā kā, kas zin kā tas izrādīsies. Redzēsim kā būs.

3 Likes

Yea, viņi jau teikuši, ka paši finansēs, kas nav nekas neparasts, konam, kas notiek pirmo reizi. Es vairāk skatos uz to solījumu par slaveniem viesiem un pagaidām neredzamajiem sponsoriem, kas manī rada bažas par pasākuma kvalitāti attiecībā uz solīto. Protams, būšu priecīga, ja man beigās nebūs taisnība.

3 Likes

Tas gan… solīt slavenus viesus viņiem neviens ar varu nelika. Es sagaidu, ka tā būs ļoti šaura loka slavenība. Varbūt slavena pašu orgu lokā. :joy: