AlterCon - 13 maijā Āgenskalna tirgū

Mani visas programmas ietvaros piesaista šie visvairāk. Kāpēc? Jauniešu organizācija, kura nodarbojas ar daudzām ierastām lietām, priekš šādas organizācijas. Un varbūt, te manas fantāzijas protams, bet kaut kā viss šis pasākums notiek caur vai saistībā ar viņiem, tas protams, nekur netiek teikts, bet kā šādai organizācijai, sakari varētu būt, finanses viņi zin kā piesaistīt.

Nedomāju, ka šāds stends tāpat vien mētāsies pasākuma, tikpat labi jebkas cits varēja būt.

Kas no tā viss sanāks, protams, interesants jautājums un visnotaļ atklāts. Vai skepsei jābūt, būs veselīgi, tomēr ideja nemaz nav tik peļama. Par pašu vietu, nekas jauns, pie Agenčika tirgus vasaras periodā notiek šādi tādi interesanti pasākumi, šaurākai vai lielākai publikai.

Ņemot vērā, ka tev nekas nav jāmaksā. Ir labi. Cita runa, ja jāsāk piķot. :D

1 Like

Drīzāk jau AlterCon cilvēkiem tur ir gali. Ja pasākumu rīkotu šī organizācija, grūti iedomāties kāpēc tas tiktu noklusēts.

Braucienu līdz Āgenskalna tirgum šā vai tā nebūs žēl. :D

If I got nothing to do, might check it out

Es tāpat piecelšos agrākais pēcpusdienā, līdz tam brīdim gan jau kāds būs aizčāpojis un ierakstījis kaut ko šeit, un tad jau zināšu, vai vispār ir vērts. Galvenais, lai kāds aiziet no rīta un ieposto kādu bildi forumā.

1 Like

Hmm

5 Likes

Sabaton. :metal:

4 Likes

Viniša taisne, tas notiks jau šo sestdien!

2 Likes

Uznāks lietus un čiks :joy:

Viņiem nav varianta atkāpties. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mums ir jauns AF karogs? :eyes:

1 Like

Es zinu ka ir nepieklājīgi to teikt,jo dzīvoju 5 min no tirgus,bet nebūšu

No karogiem nav bijusi ne ziņa ne miņa, jau ļoti ļoti sen. Pēdējo reizi bija krekliņi.

:pleading_face:

You know…life happens

Jū, cerams pats pagūšu tikt.

Nepieklājīgi! Da tādus ka tevi, zina ko dara. Zini?

Strīmu sarīkosim tev! Ja! Saprati!

Bet žēl! Ehh… vēlu veiksimi citās frontēs!

1 Like

Es sajaucu datumus, man šo sestdien draugam kāzas, tā kā man nebūs.

1 Like

Jums ar tas insta link uz viņu lapu nestrādā vairs?

Es ar būšu dupsis un uz sākumu nebūšu. Ap kådiem 2/3 pievienšos, ne ātrāk.