5umm3r meklē portatīvo

Par planšetdatoru pat neiedomājos…hmm…
Izpētīšu tādu variantu :)

Galvenais kāds mērķis tev? Lietot darba vajadzibām? Tad kas tiks tieši lietots, vai tas stradā normali uz tā.

Yes, darba

Nu galvenais pirms grab, izmēğini vai tev tās kartes normāli iet, piem uz phone kadastrs.lv. man nerukā.

1 Like

personiski es ņemtu ryzen portativo. more specifiski acer aspire series, overall good with ryzen.

1 Like

26 posts were split to a new topic: Cik daudz RAM ir gana daudz RAM

Runājot par ramu, ramu jau nav problēmas laptopam ielikt vairāk. Tāpat kā atmiņu.

Kā nu kuram laptopam, ir tādi, kuriem nevar. Un ne visi laptopi atbalsta vairāk RAM nekā pašlaik ir iekšā, tas no mātenes atkarīgs.

1 Like

Jaunajam 8Gb Mac nevar. Planšetdatoriem ar droši vien nevarēs.

Tāpēc pirms pirkt ir arī jāizvērtē upgrade iespējas

1 Like

Gan upgrade iespējas, gan nepirkt tādu, kurš jau pēc gada būs sūds, ja neapgreidosi. Jāpērk uzreiz tādu, kurš der vismaz gadiem 3.

Atmiņas ziņā parasti pārdot laptopus ar 500Gb un 1Tb, nu tas ir baigi mazs. Nebūtu slikti, ja uzreiz pārdotu 2Tb-4Tb, kaut kādi izņēmumi ir, bet tie par kosmisku cenu.
Kā nopērc jaunu laptopu uzreiz pašam jānopērk un jāliek klāt atmiņā, kā arī darīju.

jo jaunāks laptops, jo lielāka iespēja, ka rams būs pielodēts :neutral_face:

1 Like

Es tādu brīnumu pirmo reizi dzirdu :open_mouth: Kādiem laptopiem kaut kas tāds ir?

daļai jauno, kas nāk ar DDR5

Jānopērk fēns, jānoskatās pāris Louis Rossmann video un tad var mainīt arī pielodētos. :+1:

Bet tas ir reāli debīli. Savajagas vairāk RAM pērc jaunu laptopu, laigan iespējams nav pat vajadzības pēc jaunāka, tikai RAM vairāk.

Consumerism at its finest. You MUST buy the next device, not repair or upgrade your current one!!!1one

It doesn’t matter that only ONE component out of a dozen needs an upgrade, you MUST buy a whole-ass new device!

1 Like

Galvenais nesalodēt tā ka pēc tam jāpērk jauna plate :D

1 Like

https://220.lv/lv/datortehnika/portativie-datori-un-plansetes/portativie-datori/portativais-dators-lenovo-yoga-7-14arb7-82qf0006mx?id=24331756

Nokritizējiet šito