3D Printeru entuziasti

Gribēju zināt vai nav vēl kāds te kas ar 3D printeriem ņemas? Pašlaik ir smagi modificēts Ender 3 un “nesen” uztaisīts Voron līdzīgais. Gribētos zināt kādi zvēri citiem ir!

1 Like

Vari paskatīties @SEVALS2 postus. Mūsu vietējais guru un figūriņu tirgonis.

5 Likes

Tā jau te ir tāds viegls soft-core entuziasms uz printēšanu. Cik atceros ender lietotāji ir vairumā ar pāris izkaisītām prusām.

1 Like

Ja man nav gļuki, šķiet @Onii_chan arī kaut kas bija.

1 Like

Man liekās viņam bija han ender gan prusa

Sveiks Man ir anycubic resin printeris un PLA striķu printeris… to esu ari modifivejis… jautājums tev tu izmanto kliperi savam ender 3?

Man ir Labists ET4 printeris ko ņēmu lai varētu izprintēt korpusus vai kaut kādas citas detaļas ko uzzīmēju.
Diži daudz neņemos ar printēšanu kā tādu. Printeris man ir rīks nevis hobijs.

Protams, ar fluidd webinterface. Kas ir PLA striķu printeris? Tie kas ar neilona striķi sakausē?

Būtu jau labi, es savu voron jau mēnesi mēģinu kārtigi kalibrēt

Šādi ir man… ir kaut kāds projekts intersants ko jau esi izsprintējis?


3 Likes

Kam vajag kalibrēšanu kad ir kārtīga 4 slāņu raft pamatne :smiley:

Esmu lietojis Zortrax printerus kuriem raft ir obligāta, negribu tur atgriezties :D

Nav bijis daudz laika bet uztaisiju testa detaļu mašīnai.


Un rekur ir mans voron paveids.

7 Likes

wow Labs!!! tur no ender neka vairs nav palicis izstas pec voron!! Labais!!! Es vairak esu epoksida printera fans bet izmantoju visadiem diy darbiniem , vai izsprintet ko intersantu ka piemeram arboletu kas šauj lodītes, pulksteni, utt ja interse varu padalīties ar intersantiem failiem :+1:

Testa daļa kā makets alumīnija daļai pareizi?
Pareizi?

6 Likes

Cik ilgi PLA izturēs izpūtēju :D es minu kādu minūti. Plāns ir no tērauda sametināt, pat alumīnijs būtu slikta ideja izpūtējam

1 Like

Āāā, nē enders vēl iet. Veca bilde bet tagad nav vairs bltouch.


Ir pāris modi, jauna mātesplate, jauns extruders un hotend. Un protams klippers, ar marlin izturēju tikai 5 dienas :D

5 Likes

Ko tas kausētājs tur aizmugurē dara?

suspicious GIF

Par cik šim ir topiks, beidzot ir piemērots brīdis padalīties ar šo foto.


Protams, jau laicīgi biju sagatavojis jaunu stikla virsmu turmpākai lietošanai.

2 Likes

a kā tev uz stikla printējas? viņš nelīp nost ir labāk?