3D Printeru entuziasti

Kad printē ar plostu ir normāli. Ar plato malu 50/50, un bez stiprinājuma ātri aizpeld. Tā diži sūdzēties nevaru.

Manā pieredzē PLA un PETG uz stikla labi printējas, PETG pat pārāk labi, man ir gadījies stikla gabaliņu izraut

1 Like

Tas ir tikai radiators, man vajadzēja kā bowdenu piestiprināt un šitas bija mans risinājums

PETG ir tas kas man oriģinālo virsmu sarāva

Interesanti. Attēls uzņemts DF :face_with_raised_eyebrow:

Es iespējams turu printeri theLab, mājās man nav instrumenti lai skrūvētu

Pats printeris ir dzimis theLab :D


4 Likes


Būtu japiečinī fails lai labak iegravētos, bet uztaisīju arī speciālu paneli

4 Likes
1 Like


Atkarība turpinās :D. Kamēr gaidīju jauno printeru ieķēru vēl vienu FB marketplace.

5 Likes

To labojamo vai citu?

Skatos visādi labumi, labojams ender max par 100, pārītis e3 s1 vai v2 par 150. Good days for new enthusiasts

Bija par 130 e3, ar klipper, raspberry pi utt. Godīgi sakot man nevajag 2 enderus, domāju vienu pārdot par kādiem 100,ganjau savu pirmo jo šitam labākas detaļas

Ar manu jauno corexy pat negribas vairs ar enderim ņemties, printē ātrāk, labāk un klusāk :D

Njaaa. Mans vecais e3 v1 ar klusajiem draiveriem savu padara, bet mazliet grauž skaudība par jaunākajiem, klusākajiem un pat lētākajiem modeļiem.

Šitas bija 270 eiro, salikšana diezgan elementāra, ja gribētu enderi līdz šādam līmenim piedzīt tas noteikti vairāk maksātu detaļās.