#22 AF.LV Zīmēšanas izaicinājums - Games

Nu…
Jau atkal ir pagājuši pāris mēneši kopš pēdējā izaicinājuma kas tā arī nenobeidzās.
Tā nu atkal es iekāpju lomā uztaisīt jaunu izaicinājumu!
#Games!
####Tātad, tēma spēles. Ļoti plaša un nozīmē ka varat ņemt, no jebkuras datorspēles vai mobīlās spēles, kādu Character! Tam vaidzētu jums dod lielu brīvību zīmēt lai kas ari nebūtu, LoL, Overwatch, Pokemon, Blade and Soull, Counterstrike utt. Tākā jā, Izpaudieties visi interesanti. Pats arī savu iemetīšu.
##Noteikumi - Lūgums mest iekšā jaunus zīmējumus šim izaicinājumam un neizmantot jau esošus :blush:


#Without further ado, Challenge Nr. 22 Games!
###Be free and prosper!

##Termiņš līdz 15.07.2017 (edit)



###P.s Sakarā ar Nyaa pagarināšu ja vaidzēs uz velvienu nedēļu!

2 Likes

@Menestrels @Especti Lūgums piespraust tēmu uz pāris dienām lai nenoslīkst lejā! Es domāju līdz tam pašam 08.07.2017

Es jau vienu biju iemetis zīmēšanas stūrīti pirms stundas un tikai tagad pamanīju šo xDD

Kāds ir limits zīmējumiem? (Cik var likt iekšā)

Ļoti ceru redzēt Lightning zīmējumu.

Viens.

Pats arī zīmē. Es zinu ka proti!

Kas tas?

vai var arī galda spēles? vai jebko kas saistās ar visādām spēlēm? :'D

Nu. No sākuma domāju arī tās. Bet es negribu lai cilvēki uzīmē metamkauliņu un kauliņus no riču rača

1 Like

ak vai…
bet ja man ir super milzīga kompozīcija ar dažādām galda spēlēm? xD
es vnk jau iesāku zīmēt :sweat_smile:

1 Like

Man jau likās, ka tu šo uzzīmēji un tad es ieraudzīju, ka tu man vnk atbildēji :joy:

Nop, Zīmē jaunu es jau @Onii_chan ar neļaušu piedalīties ar ielikto bildi zīmējumu stūrītī, Bet varbūt ar iedot tev atlaidi, hehe!

Bet es kā cilvēks,kas nespēlē datorspēles,gribu redzēt arī galda spēles izaicinājumos. :tired_face::confused:

2 Likes

Bet tu teici

Bet vai zināji, ka daudzas galda spēles kā monopols, šahs utt. ir pieejams arī uz mobīlā vai uz datora? :smirk:
un es esmu jau paņēmusi tēlu :)

:thumbsup: es arī nespēlēju.
vienīgais ko es uzspēlēju pa laikam ir tetris un kaut kādas mini spēles, but damn. tas ir ļoti reti :'D

Tad labi!
##Full Steam Ahead

yessss~
laiks izpausties :'D

2 Likes