#22 AF.LV Zīmēšanas izaicinājums - Games

Tas ir tāpat kā elektroniskajām grāmatām - galīgi nav tas pats kā izjust īstu grāmatu : šķirot lapas,sajust to grāmatas smaržu un gribēt izlasīt vēl tikai “vienu” nodaļu! Oriģināls vienmēr ir labāks!

2 Likes

Tev arī. Full Steam Ahead

Man rokas aug no nepareizās vietas! :joy:

Kāds te piedalās?

Nu…
Cilvēki ieliek zīmējumu ja piedalās!
##Un ir tikai otrā diena!

Es sapratu ka mans nemāk zīmēt cilvēkus :smiley:

Zīmē robotus :wink: @Jua

Man šķiet ka roboti ir vēl grūtāki :smiley:

Nē tur viss vienkārši

No no no no :smiley:

Yes yes yes :smiley:

Man gan liekas ka soreiz es piekritisu @Jua roboti ir salidzinosi grutak nemot vera visu to mehaniku kamer cilveku kermeni pat no serkocina var uzzimet

Kaut arī mehānika, bet tur ir ļoti daudz saskatāmu vienkāršu ģeometrisko figūru, kas nav sarežģītas un vienkārši sadalot robotu vienkāršākās daļās sanāk, ka to ir vieglāk uzzīmēt, kā arī var nezīmēt apģērbu :smiley:

1 Like

nuu neviens jau ari tev neuzspiez zimet apgerbu tam pasam cilvekam :smiley: :smiley:
iedomajies ari cilveku sak zimet no geometriskam figuram …sakuma svitrinas un tad figurinas but still skiatas :smiley:

Vieglāki ir roboti. Viss ir ģeometrisks pārsvarā simetrisks ar taisnām līnijām ne kā cilvēka kropļainais ķermenis ir Details kā nolādēta sērga!

1 Like

Un robotam ir tikai sviitrinjas ar figuurinjaam kas padara robotu vieglaak uzziimeejamu

1 Like

a kurs saka ka robotam nevar but to noladeto detalu eh?

1 Like

gribetos strideties par pretejo bet tad atcerejos draudzeni no Vacijas ,kurai loti patik zimet vilkus vai tiesi ta izcelsmes creatures…vina atkal vinmer teica ,ka dzivniekus ir vieglak zimet neka cilvekus …tadel noprotu ka katram no mums ir kaut kas vienkars vai kautkas sarezgits

Reku mans zīmējums, beidzot gatavs (^0^)/
Soldier 76 (Overwatch)

8 Likes

omg… o.o

1 Like