2020. gada Marta saiets - dienas izvēle

Jau trešo reizi šogad pienācis brīdis balsot par nākošā lielā komūnas saieta dienu! Balsojam atbildīgi un tikai par datumiem kuros tiekat.

  • 03.07. - sestdiena
  • 03.08.- svētdiena
  • 03.14.- sestdiena
  • 03.15.- svētdiena
  • 03.21.- sestdiena
  • 03.22.- svētdiena
  • 03.28.- sestdiena
  • 03.29.- svētdiena

0 voters

28.03 tricky jo ir 50/50 chance. :sweat_smile:

Ja es uzspiežu balsojumu, vai to var mainīt pēc tam?

Jā, tev jānospiež uz “Show vote” pogas zem balsošanas un tu varēsi mainīt savas izvēles.

image

1 Like

Tā kā līdz datumu līderiem ir vēl 2 vai 3 nedēļas. Slēgšu ciet balsošanu pēc nedēļas. Šīs nedēļas laikā jums ir iespēja nomainīt balsi, ja nu pēkšņi atklājas, ka netiekat.

es tiesi 28 netieku bl%%…

Izskatās saiets šomēnes mums nav lemts. Ministru kabinets šodien veica grozījumus ārkārtas situācijas rīkojumā.

4.5. atcelt un aizliegt neatkarīgi no to apmeklētāju skaita visus sabiedrībai publiski pieejamos svētku, piemiņas, izklaides, kultūras, sporta, atpūtas pasākumus (tajā skaitā naktsklubos un diskotēkās), sapulces, gājienus un piketus (atbilstoši likuma “Par sapulcēm, gājieniem un piketiem” minētajām definīcijām), reliģiskās darbības veikšanu pulcējoties.

1 Like

Bet neviens nav liedzis online saietus!

1 Like

Jā, kā variants var kaut ko tādu izmēģināt kaut vai caur Google Hangouts.

Cerams neviena no labajām kafejnīcām/bāriem/ēstuvēm neaizies pa burbuli.

1 Like

esmu ar mieru par saietu online ;D sēžu mājās, tāpat - vai nu jāraksta bakalaurs vai arī chill time online ;3

1 Like

That fucking sucks.

2 Likes

Pandēmija sucks.

Tīri teorētiski pandēmija var ilgt vairākus gadus. :)

tu iepriecināji ;DD

Gan ju šie labie zēni, ja kas palīdzēs. Eu - bet mēs šitā varētu saģērbties un iet ietusēt tematiski XD

Vai šādi:

2 Likes

Ierobežot neorganizētu pulcēšanos kultūras, izklaides, atpūtas, sporta un reliģisko norišu vietās vairāk nekā 50 cilvēkiem vienlaikus. Noteikt, ka kultūras, izklaides, sporta un citu atpūtas vietu darba laiks ir ne ilgāks kā līdz plkst. 23.00;

If im not dumb, that means we still can go.

Protams, bet ne jau es publiski uzsvēršu, kā mēs šo ierobežojumu varam apiet. :D

Tīri tehniski mēs varam būt kā kritiskā masa - ķipa es atnču ar savu draugu, bet kas ir šie pajoliņi es nezinu. :grin:

2 Likes

Bāc bet man ir tāds fufelis, jo visiem uz mani un kolēģiem pohuj. ';D
Dažubrīd jūtos kā dievs kad policijas darbinieki palaiž mani garām lidostās.
Cik dzirdu Latvijā esot hujova, bet nekas netiekot darīts.
Citās lidostās ir kaudzēm policijas darbinieku.