2020. gada Marta saiets - dienas izvēle

lēmums tik stājas spēkā no 17.marta, moš tāpēc tagad nekas netiek darīts.

Ja gribi, vari tik ļoti šifrēties. Aizliedza publiski pieejamus pasākumus, privāti vēl var vākties kopā, tas pārkāps tikai ieteikumus nevis aizliegumus.

No veikaliem tika izpirkts tualetes papīrs un sejas maskas, atskaitot to pagaidām nav hujova. Valdība izsludināja ārkārtas stāvokli, visi masu pasākumi ir aizliegti un otrdien tiek slēgta robeža. Nevar teikt, ka nekas netiek darīts.

1 Like

Nu taka bik pa vēlu tam… :sweat_smile:
Cuz like why Spain did it? Jo nepilnu 24h laikā vairāk kā 1k case ar COVID-19. Un letiņi rijot griķus domā ka viņus tas neskars. Ppc kā tūlīt visas pilsētas izputēs… :sweat_smile:

Bet ko ta es, par dīgstāvi man maksās kamēr skatīšos animes… :sweat_smile: :joy:

Man liekas, ka ir labi ka mēs darām šos drošības pasākumus pirms ir vēl vairāk inficēto. Es ticu, ka Spānijai būtu mazāk saslimušo, ja viņi sāktu ātrāk organizētu regulas.

Nu zini, ārkārtas stāvokļa izsludināšana nav viegls solis un to nevar vieglprātīgi darīt. Tas atstās iespaidu uz ekonomiku. Latvija nevar atļauties aizvērties uz dažiem gadiem. Mēs it kā reaģējam tik pat ātri kā citas Eiropas valstis, kas nebija vīrusa epicentri.

Kā arī vīrusu neapturēsi. Valstis mēģina savaldīt tā izplatīšanās ātrumu nevis no tā pilnībā izvairīties. No pozitīvās puses Latvijā mums nav ļoti liels cilvēku blīvums.

2 nedēļu laikā redzēsim cik traki šobrīd ir. 4 nedēļu laikā redzēsim vai ārkārtas situācijas rīkojums strādā.

1 Like

Tai pat laikā visdrošķ ir Kurzemē un Vidzemē - tur vēl neesot fiksēts neviens saslimšanas gadījums ^^. Laikam zinu uz kurieni pārvākšos…

Vai cik tu naivs, cik man pazistamie stāstījuši Kurzemē vinu ir pietiekoši xD un domāju ka ari Zemgalē ir. Vnk gan jau ka visus atgadījumus neatklāj lai cilvekos nesaktos masu panika vai slimo ķeršana

Statistika nemelo! Vienkārši datus aizmirst pieraksit klāt… kam negadās! ļauj vismaz kāu cerību saglabāt! :cry:

Liepājā viss chill, can confirm

nezinu kur likt, bet šeit sākām runāt par vīrusu

2 Likes

Unicon Cafe būs ciet mēnesi. No Facebook :

Ļoti labi, ka mana vecā mamma dzīvo kurzemē un meža vidū. Ja būs nepieciešams, varēšu audzēt kartupeļus un kopt vistas… ^.^

1 Like

Tagad sava pievilcība pazust nekurienes vidū ir. Varbūt vecā māte nelaidīs tuvāk par šāviena attālumu, tomēr viņa tajā lielajā riska zonā. :D

Es te sēžu savos 22 kvadrātos un lēnām zaudēju saprātu. Tikmēr kolēģis sūta bildes, kā viņš tusē ar savu zirgu paugura galā, nekurienes vidū.

3 Likes