100% izgāju Scarface: The World is Yours

100% izgāju Scarface: The World is Yours (2006/pc)

Forša spēle. Tā teikt GTA klons.

Stāsts sākas, kur filma beidzās. Tā kā, tas ir tāds “what if?” stāsts.
Bet vienkārši slaktē pretējās bandas, atgūsti naudu, biznesu un kontroli par Maiami, and have your revenge.

Edit 24.11.2023.: Bet jāmin, ka ir iespējams spēles sākumā panāk, lai ātri vien notiek tāpat kā filmā, pat ar veselu cutscene. “Video tam
p.s. Senāk jeb iekš mid-late 2000’s es manīju līdzīgu video, bet tas nebeidzās kā tur. Es atceros, ka mūzika sākās, kamera sāka iet no tā baseina uz mājas grieztiem, varēja redzēt uzbrucējus un pelēkā rāmī slīdēja krediti. Bet es to video vairs nevaru atrast. Bet iespējams, tas ar nebija īsts, bet gan samontēts, vai arī man atmiņā notiek kas līdzīgs Madelas Efektam.


Bet nu ar to iešanu bija kā bija:
Uz švaka veca pusbeigta laptopa.
Pat ja monitors pievienots, nākas turēt vaļā portatīvo, kas ar izmaina rezolūciju uz portatīvā ekrāna rezolūciju.
Pašas spēles rezolūcija ar 800x600 vai zemāk.
Anti-Aliasing ar uz 0 vai 2 no 8.
Tas viss tik, lai spēle nelagotu un neietu palēninājumā.
Bet kādās 2-3 vietās ar masīvu veģetāciju vai arī ja ir dūmi, uguns un sprādzieni pa pilno, tad sāk viss iet kā iekš slowmotion.


Pat ja ir GTA līdzīga spēle, tomēr tai ir savas fīčas un dažādības:
Protams neminēšu jau visas, bet tik dažas.

Tonijs nenogalina civilos, tikai pretinieku bandas locekļus vai poličus. Un par poliču nogalināšanu ir savi sodi. … ja gribi nomušīt civilos, tad nākas spēlēt kā vienam no trijiem Tonija algotņiem.
Bet vienalga vai Tonijs vai viņa algotnis, slaktiņam ir savs limits. Ja beidzas otrais poliču limits, tad tevi vienkārši nosnaiperē. Vari uz kādu laiku paglābties iekštelpās, bet ar laiku jau beigsies munīcija ar kuru tu mēģini atvairīt ienākošās SWAT komandas.

Fall damage is ass. Nemaz tik lielus augstumus nevajag, lai zaudētu daudz HP.
You can’t jump :neutral_face: Tā jau ātri pie tā var pierast, bet ir jocīgi, ka šādā tipa spēlē tu nevari pārlekt pāri pat kādiem niekiem.
Nevar rāpties pāri sienām, bet tas jau tā saprotamāk. … Bet vismaz var peldēt, bet ir jāuzmanās no :shark: .

Edit 24.22.2023.: Atcerējos ka netīkama lieta ir, ka kontroles nevar mainīt. Pa lielam tās ir okey, vienīgi tas ietekmē cover sistēmu. (atcerējos ka tāda cover sistēma ar šeit ir) … Lai ieņemtu aizsegu nākas spiest Enter, bet spēlēt jau nākas ar WASD un peli, tā kā man nemaz neviena no rokām nav ne tuvu Enter pogai. Tā kā nesanāk uzspiest Enter, un nesanāk vispār izmantot kover sistēmu.

Šaudīšanās ir lieliska. Lock on sistēma ir nice. Weapons are nice. Its sooooo satisfying.
Tik melee combat ir pavāja. Un šaudīties ar bazukām un rocketlauncheriem ir 50/50, šaut jauki, bet daudzreiz var aizšaut garām un tas ir kaitinoši.
Driving is nice too.

But it’s Scarface, so money and drugs. Ir sava veida ekonomika. Nekas īpašs, minimāls, bet tomēr.
Tik jāsaka, ka daudzreiz sanāk baigi graindot, lai iegūtu tās lielās naudas summas un atslēgtu fīčas, kas to visu padara vieglāku. Laigan jāsaka ka mani tā graindošana neaizveda līdz pilnīgam besim. Citiem gan tas vērtu nepatikt.

Music is hit or miss tho.
Scarface filmas soundtracks, latīņu ritmi un regejs ir nice.
Reps un Hip-Hops kā jau 80’s ir ar electro mūziku, nav nekāds gangster reps. Bet jāsaka, ka GTA VC Wildstyle un VCS Fresh iekļauj daudz labāku mūziku no šī žanra.
80’s pop mūzika ir pilnīgi švaka šeit. Tik kādas 3 baigi dzirdētas dziesmas. Tākā VC/VCS Flash FM un pāris citas radio stacijas ir daudz daudz labākas.
Rokmūzika … pati par sevi ir laba, bet neiederas šīs spēles laika posmā … tik 3 dziesmas ir no 80’s, pārējās ir vai nu 90’s vai 2000’s. Un tik 1 dziesma ir metāla dziesma … disappointing.
Reāli puse no šeit esošās mūzikas nobāl salīdzinājumā ar GTA Vice City and Vice City Sotries radio stacijām. … laikam jau nebija tik liela budžeta priekš mūzikas. Them coppy rights for music aint cheap.

Bet nu kad spēle ir 100% pabeigta, tad īsti nav ko darīt vairs.
Var pārspēlēt galvenās misijas, vai arī tik turpināt spēlēt uz riņķi vienveidīgās papildmisijas. Vai arī turpināt stumdīt kokaīnu un naudu, bet nekā jau vairs nenopirksi par to.
Var jau arī paārdīties, bet kā jau minēju, šeit ir lielāka limitācija tam.

Bet nu galu galā ļoti forša spēle. Ir manā topā.



Interesants papild info:

Pagāšgad uzpeldēja info, bildes un video ka turpinājums Scarface 2 / Scarface Empire bija iesākts bet atcelts 2009. gadā. Activision (kurš kļuva par jauno izdevēju) to atcēla, jo pēc viņu domām “tobrīd viņiem bija jau pārāk daudz oper-world spēļu” :neutral_face:

Spēle/stāsts notiktos šoreiz notiktos Las Vegasā.

Atcēla toreiz Scaface 2 , Ultimate Spider-Man 2 un tuvāk šim laikam Tony Hawks Pro Skater 3+4. Damn you Activison, damn you.

1 Like

Pag, jo spēle ir veca? Vai arī tev vienkārši ir tikai pusbiegts laptops? :D

1 Like


:expressionless: :roll_eyes: i still dont like it when it happens to me.

2 Likes

Scarface man varētu būt top 5 filma, gribētos šīs spēles mūsdienu versiju, bet jā… Ir kā ir.

Līdzīgi kā ar sleeping dogs. Ļoti gribās otro daļu, bet tā tika atcelta.

1 Like

Pasaule ir pelnījusi redzēt tavus apskatus. ;D

But its not really that.
Ja tas būtu, tad tas būtu plašāks un glītāk noformēts, un pats būtu tad ar veidojis topiku.
Ahh, fine., not that salty anymore. … vismaz šoreiz ir vairāk info nevis kā citreiz tik viens otrs teikums.

Papildināju topiku ar diviem Editiem.
Īsumā - 1. iekš spēles sākuma, var iegūt tādu pašu cutsecne kādas ir beigas filmai. - 2. Nav iespējams normāli izmantot kover sistēmu, jo lai ieņemtu aizsegu jāspiež Enter, bet tas nav normāli izdarāms, jo nākas spēlēt ar WASD un peli, nevis ar bultiņām. Un kontroles nav iespējams mainīt.


Gribētos uzspēlēt Sleeping Dogs, izskatās feina, tik mans pc par švaku.

Bet nu vispārīgi jā, bet sīkāk nē, jo kā minēju Activision atcēla Scarface 2, jo pēc viņu domām tobrīd bija jau par daudz open-world spēļu priekš viņiem.
Bet Squere Enix atcēla Sleeping Dogs 2, jo pēc viņu domām par maz naudiņas iekasēja. Laigan jau bija pie viena otra miljona, un pat fanu un kritiķu labi atdzīta.

Bet Sleeping Dogs nav vienīgā spēle par kuru tā Squere Enix izteicās tobrīd un pat vairākus gadus pēc tam.
Es neatceros kura tā spēle bija iekš mid-late 2010’s. Daudz kopiju pārdeva, naudiņa smuka, tautai patika, bet Squere Enix to nodēvēja par izgāšanos, jo redz šie sagribēja vai nu ienākumus pie 5 miljoniem vai pārdoto kopiju skaitu pie 2-5 miljoniem. Pilnīgi āksti. To pašu varēja ar pāris reizes manīt saistībā ar EA.

Bet SD2 jau nebija vienīgais ko atcēla, bija jaut Triad Wars, co-op mmo 3rd-person fighting shooting economy stuff spēle iekš Sleeping Dogs universa. Toreiz laikam kāda beta alpha versija bija uzspēlējama, vai arī tik redzama iekš dotajiem video.


BET es tiko uzzināju kaut ko interesantu un uz netīkamu spekulāciju velkamu.

Es pirms tam zināju ka Sleeping Dogs bija domāta kā nākošā True Crime spēle (TC: Hong Kong) spēle.
(Vēl pirms tam kā jauns projekts ar nosaukumu Black Lotus)
Bet es nezināju, ka tās pirmais publicētājs būtu bijis Activision un ka tās veidotāji United Front sastāvēja no iepriekš citu studiju ļautiņiem, un viena no tām studijām Radical Entertainement, tieši tā kura veidoja Scarface spēli, un tā kompānija kuru vēlāk nopirka Activision.

Un tas man liek uzdot jautājumu … vai tas ir iespējams, ka True Crime: Hong Kong dēļ tika atcelta 2. Scarface spēle!?!?!? (Un iespējams Protoype dēļ arī)

Activision teica, ka Scarface 2 tika atcelts, jo tobrīd viņiem bija pārāk daudz open-world spēļu, ja? … paskatoties wiki un citur, es tik manu divas spēles - 2009 gadā publicēto Prototype (kuru veidoja Radical Entertainment) un tobrīd topošo True Crime spēli (United Front), kuru pēc tam pārpirka Squer Enix.
Tikai divas open-world spēles. Reāli trešā open-world spēle nebūtu par sliktu.

Protams, tā ir tik spekulācija no manas puses, bet tomēr, Fuck You Activision, fuck you. Pilnīgākie pajoli.