Unicon 2017 topic

UniCon (nu jau iesauktais Latvian Comic con) ir multi žanra convention. Pasākuma laikā dažādu hobiju un vaļasprieku
piekritēji var dalīties ar iespaidiem un pieredzi, vai arī uzzināt kaut ko jaunu. Unicon šogad origanizē savu pasākumu jau 5 reizi. Šogad tas arī ir pārcēlies uz lielākām telpām.


:small_blue_diamond: 5. - 6. augustā. Starptautiskajā izstāžu centrā ( Pirmo reizi šajā lokācijā:grey_exclamation: )
:small_orange_diamond: kospleji / e-sports / tradicionālā un populārā japāņu kultūra / prezentācijas / meistarklases / galda un lomu spēles / u.c aktivitāes

:small_blue_diamond: Mājaslapa: http://unicon.lv
:small_orange_diamond: Facebook: UniCon - Latvian Comic Con
:small_blue_diamond: Biļetes: http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/unicon-2017-49699/

:heavy_check_mark: Šajā topikā mēs varam dalīties ar saviem viedokļiem par pasākumu.

:small_blue_diamond: Ko jūs darīsiet šajā pasākumā? Vai kaut kur piedalīsieties?
:small_orange_diamond:Vai jūs būsiet uz abām dienām vai arī uz 1. vai 2. dienu?
:small_blue_diamond: Vai jums būs kospleji un ko jūs kosplejosiet?
:small_orange_diamond: Variet dalīties šeit dalīties arī ar pēcpasākuma fotogrāfijām/video!~
:small_blue_diamond: u.c :blush:

:exclamation: P.S Vai animeforumam būs šogad savs stends (līdzīgi kā winterconā |||) ?
Vai animeforums origanizēs šogad gājienu uz conu?

1 Like

Neplaanoju ierasties.

Shobriid nekas taads nav plaanots, vai arii idejas autors (-i) veel klusee un nedalaas ar info.

1 Like

Es pati, ja unicon man tā arī neatbildēs >:c … plānoju ierasties tikai uz pirmo dienu.
Gribu ierasties kosplejā, bet man ir ļoti švaki ar laiku un budžetu pašlaik, lai taisītu jaunus tērpus, bet par spītīgu lai vilktu vecos tērpus. :confused: Varbūt uzmeistarošu kaut ko mazu tematisku vai ātro kospleju :'D

Par cik man šis būs tikai otrais convention’s, tad esmu diezgan hyped. Došos abas dienas, un (cerams) arī pirmo reizi kāpšu uz skatuves. :sweat_smile:

2 Likes

Mēs ar @Vikonija būsim abas dienas in cosplay un cerams arī abās dienās kāpsim uz skatuves.

2 Likes

Būšu tikai otrajā dienā un cerams kosplejā.
Uz skatuves laikam šoreiz vēl nekāpšu :sweat_smile:

1 Like

Šobrīd plānoju būt uz abām dienām.

Vissdrīzāk nē.

Jā. Varbūt ne tiešī tāds pats, karogu M1raz nozaudēja pēdējā Wintercon, bet būs.

1 Like

Kā? :D

Neatceros kas tur par stāstu bija, man toreiz nesanāca tikt uz Winterkonu. Pirms pasākuma karogs bija, pēc vairs nebija. :joy:

oh… okei :'D

Šim konam būs reāls hype, ar draudzeni šis mums būs jau trešais kons, abas dienas būsim kosplejā, cerams ka tiekam otrajā dienā uz skatuves, tā būs jau otrā reize. Uzvilkām reālu adrenalīna devu uzstājoties jo neesam baigi drosmīgās un turamies tikai savā duo, bet bija tik patīkami un forša sajūta pēc tam, ka gribas atkal. Tikai šoreiz ar comedy skit, nekad vairs ne ar fight scene, mēs takā mērkaķi uz ledus cīnamies :smiley:

1 Like

Būšu. Apskatīšos. Gan jau atkal būs neinteresanti kā pagaiši reiz :man_shrugging:t3:

2 Likes

Tad ko tu vispar te dari, ja tev ne fandoms patik, ne festi interese. Pudeles bralus var ari vieglak atrast… -.-"

1 Like

Nu jau, nu jau. Vai tad tik traki sirsninjaa tev ietaisiija, ka nepatiik tas pats, kas tev.

Ka cilveks, kas strada ar A.I. un neironiem tikliem brivpratiga pamata, velos saprast, ka tipisks dzerajs nonaca pie secinajumu, ka jamekle sev pudelesbrāļus forumā, kas domāts noliferiem, kā tu un es, vai 14 yo meitenēm, kas jūt ar kokoro un tic vienradžiem :thinking:

1 Like

@nyanmarou, @Kitsune, @Vikonija, @Kitsune-chan , @PrincessEvaOfTheZone
Iespējams esmu jautājusi iepriekš kaut kad forumā (?) bet kādas ir jums iejas uniconā kosplejot? :3

1 Like

Bailes teikt, ja nesanāks kā plānots, tad negibās lai kāds atpazīst. :D
Labi ne, pirmajā dienā suzuya juuzou, iepriekš te kaut ko tirinājos par ieroča taisīšanu, otrajā dazai osamu, ar ko arī ir plānots mans pirmais priekšnesums (btw mans šīs vietas lietotājvārds ir kļuvis arī par manu stage name). :sweat_smile:

Esmu hyped af, jo suzuya ir kaut kas, ko esmu gribējusi kosplejot kopš noskatījos TG, tāpēc, cerams, ka viss izdosies. :pusheen:

1 Like

Tipisks dzērājs? What???! Man festi patīk, bet te nav tas, kas ir citur. Atmosfēra ir daudz savādāka.

Tu nošāvi mazliet garām cilvēku psiholoģijai. :grin:

Būsim godīgi, Vienradžkons nav tik spilgts pasākums.

4 Likes

@Maulaj un @m1raz pie taa arii paliksim. Taalaakus savstarpeejus apvainojumus paluugshu Juus izteikt privaati. Preteejaa gadiijumaa tiks piemeerotas soda sankcijas.

1 Like