Kādu labu mangu lasiet?

hehe, es šo ar lasu, kad parādījās kissmangā ;D … es tik gribēju pagaidīt līdz piektajam chapteram un tad tik te iemest ;D.

Tā kā tas ir Oshimi Shuuzou darbs es uzreiz ieliku, negaidīju nekādu piekto nodaļu :smiley:

Bet parasti lasot viņa mangas… man tāda sajūta ka tiek izmantoti vienu un tie paši tēli tikai cits stāsts :smiley: (vismaz man tā ir) pluss man tieši tas pats ir ar autora Junji Ito darbiem XD

1 Like

KyoAni anime in a nutshell.

Aha :smiley: piemēram, Kanon un Clannad :smiley:

Aku no Kyouten

1 Like

A post was merged into an existing topic: Grāmatas ko šobrīd lasu

uznāca kāre pēc kaut kā ar šaudīšanos

1 Like

Atklāju šito - http://mangafox.me/manga/tower_of_god/

Manhwa tīri laba :smiley:

6 posts were merged into an existing topic: Komiksi

Keijo!!! ch. 148 wut? :D

1 Like

Vai tad visas Keijo!!! nodaļas nav viens liels “wut?” :smiley:

Ir ir, bet comon tās meitenes pakaļa pat runāja :joy:

1 Like

So nice and sweet :blush:

Šito arī nesen biju iesākusi :smiley:

1 Like

hehe, es jau ar gribēju piekomentēt uzsaucot tev, ka varbūt tevi šī varētu interesēt, beigās piemirsās, bet re kā :smiley:

A man gan otrādāk vēlējos ielikt forumā bet piemirsās :joy:

1 Like

Indie manga - Sorako . simple slice of life. ir ok.
Bet nu reāli par viņu ir kādi tik 2 stāsti, bet pārējie 4 ir par citām personām.




Izdevējs - Gen Manga

1 Like

Kaut kas interesants tur notiek? :smiley:

Ja tā reāli, tad laikam, ka nē. Ļoti vienkārši slice of life mometi. Priekš garlaicības nosišanas laikam jau, ka ir ok.

šo jau pirātiski visticamāk neatradīs internetā, bet tomēr ielikšu spoilerī

šis tas un galvenā varone mēģina atrast pazudušo suni, un apciemo tēvu slimnīcā.
kafejnīcas strādniece runājas ar darba kolēģiem, un mēs zinam ka viņa mācās angļu valodu no tv jo grib doties mācīties citur.
divas draudzenes vienu otru reizi ietusē kopā.
galvenā varone slinko un negrib sameklēt darbu.

un kaut kas vēl. tā teikt. izvilki pāris īsi stāstiņi no izdomātu tēlu dzīves. nothing much.