Zīmējumu stūrītis

Sen nebiju neko zīmējis, tāpēc šodien beidzot paņēmu planšēti un uzskicēju stundas laikā OW Pharah ar kuru tagad sāku biežāk spēlēt. Domāju, ka arī krāsošu…

11 Likes

Wow… o.o

es vairs negribu publicēt savus shitty zīmējumus un man rodas kompleksi… xD

1 Like

Nooooooooo!! Nevajag tā runāt par saviem darbiem… (*0 *)/

1 Like

Duuude tu gadijuma nebiji tas kas apbrinoja ka citi tik smuki zime un negribeji likt savus zimejumus if so what the fuck dude you have amazing art skills there 0.0 there is no need to be all shy about them

1 Like

Jā es biju tas un es joprojām apbrīnoju visu citu darbus jo man nepatīk mani skricelējumi… Lai es reāli kautko iemācītos zīmēt, tad ir jāzīmē KATRU dienu vismaz pa 1,5h, bet tākā zīmēju ik pa divām nedēļām, tad arī nekas jēdzīgs nevar sanākt. Bet domāju, ka tomēr sākšu zīmēt katru dienu - ir jāuzzīmē visus OW personāžus ^-^ @xHorrorGirlx

#Man bija intresants garīgais, Tā izdomāju uzīmēt Original Character!

6 Likes

3 Likes

A kāpēc nodzēsi? Labs zīmējums bija… :confused:

Man nepatika, bet var jau atsaukt.
Es uzīmēju velvienu bet es neiemetu to vel, jo likās mehh.

Iemet :wink:

Ganjau, ka viss ir labi!

1 Like

4 Likes

vai tas ir jau pabeigts, vai arī vēl plāno ielikt to tēlu kādā fonā?

Tagad domāju vai zīmēt klāt fonu visticamāk, ka uzzīmēšu un ķeršo klāt nākamajam OW varonim

1 Like

Sen nav būts, forši redzēt ka te vēl kaut kas notiek :d
Ik pa laikam kaut ko paskicēju, nolēmu arī padalīties. Nav īsti ko teikt, vnk eksperimentēju, mēģinu atrast veidu kā man patīk zīmēt.

Sametu šo to vienā attēlā

13 Likes

Lūdzu piedalies zīmējumu izaicinājumā. sen nav redzēts tavs talants. Tik forši redzēt kad vecie iegreižas veljoprojām!

mēģināšu kaut ko izdomāt :]
pamazām iesildu roku, ilgu laiku bija slinkots

12 Likes

Kādēļ tu izdzēsi savu zīmējumu!

1 Like

Man tas nepatika, te ir jāliek tikai labi zīmējumi, lai priecētu citus

Tev jau labāk zināt par saviem zīmējumiem, bet mani priecē pat saulīte stūrī, galvenais ka cilvēks centās :smiley:

3 Likes