Zīmējumu stūrītis

abstraktā māksla :'D

3 Likes

Es pat nezinu kur šo likt. Bet nu teorētiski ir zīmējums!
Runāju ar draugu kuram telefons krita apkārt lādējot un nevarējām normāli parunāt videozvanā!
Izdomāju ka lieta ir jālabo. Tādēļ izveidoju šo ko nosūtīt pa pastu!


Pirmā idejas skice!


Pirmais kartona prototips!


Samontēts kopā!

3 Likes

Tieši tas kas man ir vajadzīgs. :smiley: Tik vienīgais būtu nepieciešama arī funkcija, kas mainītu telefona grādu attiecībā pret galdu.

10 Likes

Es šodien izdomāju ka mēģināšu to izveidot no finiera un tad varēs mainīt leņķi

2 Likes

Needs something.
Hmmm…
Maybe a bulge! Futanari :grinning:

Futanari? Nē paldies :sweat_smile:
Pieņemu tikai trap un/vai crossdressing pasūtījumus :joy:

Hmmm :smirk:

Kur tu nopirki marķierus? Nevaru atrast nevienu vietu kur tādi varētu atrasties.

Latvijā vienīgā vieta, kur zinu, ka var nopirkt ir graffiti veikals “Tribal”. Tur gan tikai vienas firmas marķieri, un tie paši ir salīdzinoši dārgi - zem 3 eur par vienu. Viņi ir labas kvalitātes, netek, bet visai ātri iziet.
Šitos savējos pirku aliexpress. Varbūt kvalitāte nav tā vislabākā (grūti aiztaisāmi vāciņi un dažas no krāsām tek) bet cenas ir daudz lētākas - šito bundle 30 gab par 14 eur nopirku. Ja tas nav domāts kam super nopietnam, iesaku tādus pirkt un izķēpāties pēc sirds patikas :smile:.

2 Likes

JAu labu laiku mekleju programmu,kas palidzetu labak izprast Gaismas un enas izvietojumu noteiktas situacijas…bija doma vaetu atrast programmu kur butu cilveka anotomijas modelis un ap vinu varetu bidit gaismas lod un redzet ka krit ena un gaisma bet ta neko ari neatradu …nacas samierinaties…tad atradu kaut kadus video par gaismas teoriju domaju ka pabeigsu citas makslinieces youtube kanala izpeti keros klat pie tas …bet suprise suprise mate sodie bija Riga un atveda suveniru/agro varda dienas davana uzminiet ko???
Tas ir sis mazais brinums :blush:


un kopa ar manu 'touchpad" lampu kuru gaismas jutigumu tu pats vari regulet ir vnk so dammm nice …esmu vnk ekstaze no laimes ka vairs nebus jamocas lai saprastu ka tas viss strada fantazija galva bet bus man "dzivs " piemers…ak ja nosaucu vinu par Šerbertu lol

2 Likes

Hmm… Vai ir limits cik cilvēks var publicēt zīmējumus?

Tehniski runājot, nē. Ja tu vēlies publicēt lielu daudzumu attēlu, to tomēr labāk būtu izdarīt, teiksim, Google Photos un forumā iemest albuma linku.

Faktiski nē. Domāju, ka vari iemest te kādus dažus mīļākos un pārējos ielikt albumā kā Menestrels teica.

Paldies par atbildi

Un var arī likt zīmējumus par konkrētiem anime?

Tu vari likt ko gribi XD

2 Likes

Jup, liec jebko, kamēr tas nav 18+ :sweat_smile:

Kamēr netiek zimeti bites, tu vari likt cik vien vēlies. Ierobežojums - amazon servera ietilpiba. ;D

Nu paldies par atbildēm