Zīmējumu stūrītis

Kā var paspēt dienas laikā uzzīmēt veselu kvalitatīvu zīmējumu? Man uz vienu +/- norm darbu aiziet vairaakas dienas :expressionless:

Reāli, jums visiem ir tik labi darbi * - *
image

2 Likes

es nevaru paciest sēdèt uz vienas lietas ļoti ilgi, tapēc reti kad sanâk vairâk par 6hr. ar laiku un praksi process paātrinâs :smile:
huevember pieļauj arī krâsotas skices, piedodošs pasâkums ;^) bet protams, pilns darbs beigâs izskatâs iespaidīgâk

Reku pabeidzu savējo… neesat ļauni un baigi nekritizējat par to, kas nesanāca…

10 Likes

i really like it :3

1 Like

Kā jau kārtīgs elektroniķis ar diplomu pievērsos kokapstrādei un sāku projektēt lietas!
Neviens no abiem nav pabeigts, nu otrais teorētiski ir bet man nepatīk dizains.
pirmajā vel ir daudz ko darīt!

image

5 Likes

Kā atrast savu zīmēšanas stilu?? Skatos, ka jums te visiem ir savējais, gribās arī sev tādu :open_mouth:

Kas tie ir?

viens ir telefona statīvs ko lāzergriezīšu no finiera, otra ir sulas kaste ko es jau uztaišīju vienreiz savādāku un tagad partaisīju uz kājām.

5 Likes

Wow, ja jau tā, tad nākamnedēļ parādīšu tanku, ko taisu :smiley:

1 Like

Ar laiku gan jau atradīsi… :smiley: Jo vismaz es kad klasēs ķēpājos sapratu ko un kā es parasti zīmēju un tas man patika… un ak šausmas es nemāku paskaidrot XD

1 Like

Parādi :smiley:

Nu… man parasti patīk zīmēt galvas ar gariem un slaidiem kakliem… un ja tomēr zīmēju ķermeni tad kalsnu :smiley: un parasti sejai zīmēju tik vienu aci ar muti bez deguna strugles :anger: @_@ neesmu baigais zīmētājs jo tikai scricelēju pāravarā pa mācību kladēm XD

Izklausaas peec baigi origjinaala stila - domaaju ka tev sanaaktu ziimeet animaacijas kkaa shaadi : https://youtu.be/FaoVpVXcZsA

1 Like

Ohhhh… šitā mīlīgā animācija… un kaut ko animēt owww… helll… naaaa… :D
49

  1. Tas ko es vienmēr zīmēju viena acs ar uzaci un mute :D Tas ir vienmēr pirmais ko es daru kad man ir garlaicīgi :D un bieži vien vienīgais ko es zīmēju XD
  2. Kad es gribu zīmēt ķermeni tad pārsvaraa zīmēju tikai sāniski :D un šeit parasti var redzēt ka es zīmēju slaidus ķermeņus un garo kaklu kuru aizsedz mati XD Un spārni man nav nekad izdevušies kāpēc es vispār centos zīmēt viņus XD
  3. Kaut kā pēdējā laikā sāku pievērt iznteresi matiem un jāaa… man vēl ir tāls ceļš ejams :D un kā tu pamanīji es parasti kladēs zīmēju pa taisno ar pildspalvu tāpēc I must embrace all my mistakes un pat ar visām kļūdām man patīk kā sanāk jo kā nekā no kaut kā jau ir jāsāk :D
  4. standarta seja viena acs un nav deguna bet man patīk XD


Un šeit es dāžreiz zīmēju random pozas lai es vismaz kaut ko darītu lietas lanā ar ķermeņiem, jo man viņi galīgi nesanāk :D

Tāpēc jā neesmu es nekāds tur mākslinieks vienkārši zīmēju to kas man patīk un kā man patīk XD tāpēc tie darbi nav tik labi kā visiem pārējiem :D

6 Likes

Tev arii ir ljoti labi darbi! Taa pat kaa visiem ^^

Nu, ja tev interesē, tad man ir vesela grāmata par cilvēka anatomiju mangā https://drive.google.com/open?id=0BwdkXwIwgpNkc21GOVhzTmk5eW8 (ceru, ka palīdzēs, tāpēc, ka piemēri ir ļoti labi) ^^

Hahahahaaa… :smiley: tie tak nav darbi vienķārši dodlle kad lekcijās paliek garlaicīgi :smiley:
Oooo… šitie ķermeni kuru bāze ir bumbas… heh… man kaut kā ar tām bumbām nekad nav īsti sagājis XD tāpēc savu ķermeņu bāzes zīmēju ar kubiem un svītrām… izņemot sāniski tur es pa savam kalsnos tēlus zīmēju XD
Bet tāpat paldies :3

1 Like


Tā kā visi te ar kaut ko dalās, es ar kaut ko ielikšu. Šis oc īstenībā ir no chalange ko es ieliku instagramā. Sākumā es domāju ka man iedos parastu “sugu” ar kuru darbotiesā piemēram nāra vai vampīrs vai kaut ko tamlīdzīgu, bet to ka man iedos putnu kā viņa “sugu”, tas bija pārsteigums.
(Šī bija dotā putnu suga)
Tad protams mani labi draugi izdomāja ka būs smieklīgi iesaistīt banānu tēmu, un kādam citam sekotājam bija brīnišķīga ideja dot šim skaistulim vārdu misters banana pants, mans saīsinājums- Ba. Ba ir iespējams mainīt savus spārnus no rokām uz muguru un atkakaļ, iespējams bezjēdzīga, lieka un neizskaidrojama spēja bet kāpēc gan ne? Ja kāds grib vel kaut ko zināt prasāt. Shru is out!

10 Likes

Wow man patīk tavs zīmēšanas stils

2 Likes