Ziemassvētku table-top saspēle - Izlābjam vecīti!

Heyyo, heyyo

Es plānoju novadīt Table-Top saspēles vienreizējo sessiju. Sessijas tēma būtu izglābt Ziemassvētku vecīti or smth between those lines. Nespoilošu plotu. Klases būtu elfi ar dažādiem uzdevumiem, specifikām un prasmēm. Es vēl minstinos starp CoC, DW vai SWN. Vai arī kaut ko custom un mixētu, tikai tad es jums nevarētu aizsūtīt materiālu - handbooku.

Datumi būtu runājami, kā arī vieta un laiks un maybe kas zina dress-kods.

Bet nu vispirms jau ir jāapskatāš vai kāds vispār ir ienitersēts.
Gan jau veikšu poolu. Cilvēku skaits ir limitēts - max pieci cilvēki sessijai. :slight_smile:

  • Piedalītos
  • Nepiedalītos
  • Atkarīgs no laikiem
0 voters

Pēc tam, ka pamatsastāvs ir izveidots taisīšu pārējos poolus. :slight_smile:

1 Like

Kaut kā pēdējā laikā esmu atsācis spēlēt un vadīt RPG. Riskēju pārcensties un tā rezultātā apniks tos spēlēt. Lai vai kā, priekš vēl vienas spēles manā pulvernīcā ir gana pulvera.

1 Like

Līdzīgi. Man ir viena pamat sessija ko vadu un viena kurā piedalos. Dažas labas ir atkritušas.

Informācija
Sesija notiks lai vai kā. Cilvēku netikšanas gadījumā tiks pasaukti spēlētāji, ar kuriem ikdienā spēlēju - kā saka mana mazā roleplay komūna, ja kāds grib pievienoties, rakstiet.

Es rīt slēgšu aptauju un uztaisīšu jaunu, kurā jau varēs balsot par dienām.

In general polls, lai saprastu, kad tiekat. :wink:

  • 24.12.
  • 25.12.
  • 26.12.
  • 27.12.
  • 28.12.
  • 29.12
  • 30.12.
0 voters

Sākums neatkarīgi no dienas būtu ne ātrāk par 16.00

Vispār @m1raz un @Menestrels es uztaisīšu fb messeger grupu ar visiem ieplānotajiem spēlētājiem, lai te nepludinātos.