Youtuberis no kocēniem xD

Čau! Esmu Asmens vai arī īstajā vārdā Ģirts.
Man patik anime, visadas anime.Esmu socialy awkward.
Mīļākās animes - ‘ ‘‘Naruto’’ un ‘‘Highschool of the dead ’’un ‘Bleach’’un ‘ Psycho pass’’ , kā arī ‘‘Fairy tail’’.
Protams, ļoti patīk asiņainas animes un mangas. ~ Bez tām neiztikt.
Sāku skatīties anime no 8 gadu vecuma.
Par datorspēlēm^ spēlēju visas spēles bet vairāk anime tipa MMOs: RPGs.
Ja kāds vēlas var uzspēlēt ar mani kaut ko.
Pār mūziku^ es klauso vairāk metal , rock an pop rock Angļu valodā un Japāņu valodā.
Man ļoti garšo suši un picas ar alu.

Mans sapnis kļūt pazīstamam Latvijas youtube un sadarboties ar mājas lapām un savākt vismaz 1k Subus. xD

2 Likes

Esi sveicināts mīļais draugs mūsu sektā!

Vo lkm, mēs divi vien būsim tie lielie anime mmorpg cienītāji (tikai ne jrpg tas gan man nejiet tik dziļi pie sirds).

1 Like

kādas anime mmorpg esi spēlējis?

Tātad spēles, kurās tika pavadīts +20 h un vairāk.
Pirmā bija Blade & Soul, to es tā nedaudz biju spēlējis pat max lvl nebiju sasniedzis, cik reizes mēģināju spēlēt, vēlāk tā arī nekas nesanāca.
Otrā bija Tera online tur līdzīgi, bet vēl mazāk tika spēlēts.
Trešā Soulworker nu tā ir, kurā es jau esmu pavadijis 550+ stundas, max lvl, almost best gear, game progress arī gandrīz max, ieeju katru dienu pa 1 h tur deilikus izpildu aizeju kkādu reidu un tas arī viss.
Pārējās animešnās mmorpg biju mēģinājis, bet neievilka, tur Dungeon fighter online, vai closers un tml.

es nesen sāku (vakar) closer xD

Blade & Soul Soulworker un spēlēju ariī

Būsi unicona?

Nē man Ragaciemā kodiens ar firmas darbiniekiem.

2 Likes

Sveiks. Veiksmi foruma.
Naruto<3
Kādas tev favorite mangas?

Sveicināts. :slight_smile:
Nesanāk kaut kā atrast tavu youtube kanālu!?

Highschool of dxd
no game no life
death note
tokyo ghoul
attack on titan
fate
shaman king

1 Like

tip fate/zero or fate stay night?
Vai nav ar šiem saistīts?

High school dxd xd Best girl?

Greetings from the resident wizard.
9bcafd23e62a37a4d3bc4cc81b192b850a67f23c_hq
Kāda veida Youtube saturu veido?

1 Like

Vairāk meiģinu anime MMOs: RPGs.
un vlogus taisīt.
Nesen arī parādījās jauna ideja ko taisīt xD

fate/zero abus fate stay night

citreiz vēl ome parunāju ar cilvēkiem

Tik baigi sūdīgs internets nevar citreiz pastrīmot sakarīgi xD mums trijiem draugiem zem viena jumta geimeriem nepietiek ar lmt xD

Sveiciens forumā! Ievēroju ka spelē anime mmo rpg. Arī patīk tāda tipa un liekas ka visvairāk spēlēts elsword un closers.

1 Like

Jā speleju elsword un closers. nesen ielādēju no jauna ari kurtzpel soulworker un bless

jau jau tauta spele kadu mmoo uzraut kopa var, neesmu tik mega fans par anime moorpg
Pasam ari ir pusmiris youtube kanals tik runaju angliski, ko faktiski var mainit jo neviens normals cilveks tapat neskatas :D