Yo ~?!

[ Jau iepriekš atvainojos par garumzimju nelietošanu un nepareizu lietošanu. ]

Sveiki !

Es jau kadu laiciņu esmu AF.lv lietotajs ,bet sasveicināšanās vel nebiju uztaisijis ( protams viņa bija iepriekšeja foruma ,bet tad forums pargaja uz šeieni un mana sasveicināšanās pazuda :( ) un redzot ka foruma pienak ar vien vairak un vairak cilveku nolemu ari uztaisīt sasveicināšanās rakstu.

Tātad mani sauc Vladislavs ,bet daudzi jeb gandriz visi mani sauka par vaci jo interneta esmu pazistams ka vacis (xafoji ir vairak lietots man ka video speļu nikneims).
Esmu pats no Jelgavas ,bet pašlaik macos Jurmala.

Anime neaceros kad īsti saku skatities un ari neaceros kuras bija pirmas anime ko saku skatities ,bet viss iecienitakais žanrs ir komedija ,bet parsvara skatos gandriz visu.
Mangu saku lasit un vairak intereseties pateicoties TG ongainga beigas jo bija slinkums gaidīt TG√A.

Arpus anime un mangas man vel patīk spelet video spēles ka ,piemeram, League of Legends , Smite , CSGO , Terraria , Starbound , biškit Osu! un Hearthstone.

Ja ir kadi jautajumi droši jautajiet. :3
a un miļaka af.lv ikona protams ir ši :nikita: ;d

1 Like

Somebody summoned me?

1 Like

Čau čau! Prieks iepazīties! Vari nosaukt savu top 3 best anime?

Mans top 3 pašlaik būtu Tokyo Ghoul , Gintama un One Punch Man

2 Likes

Tokyo Ghoul abas sezonas? jeb - otrā sezona arī?

Heh ceru ka paliksi arī AF biedrs : ) jo cik saprotu tu šeit esi jau no pirmsākumiem :'D

Es jau biju domājis, ka esi vispār uz pazušanu, bet izrādās biji tik mūs vērojis visu šo laiku :smiley: Tik nesen sāku ieraudzīt, ka pa brīdim kaut ko uzraksti

1 Like

abas abas

es ar ceru >.>

Nu mani tak virtuali nošava vot ari paliku par spoku ;D

1 Like

Es laikam ļaunais spoks vai arī mirāža vienkārši šaut nemāk, jo es kaut kā vēl aizvien apsēdis šo vietni :smiley:

Sveicināts :smiley:

Sveiks, sveiks! :slight_smile:

Labadiena :smiley:

Sup Vaci :smiley:

Sveicināts :slight_smile:

Ar atgriešanos!
Skaties nenozūdi, tu mums esi pēdējais palicis kurš atceras veco forumu.

Pēdējais?

Vai tad nav? Atskaitot mūs. Vecie niki sen neredzēti.

Nu labi, atskaitot mūs laikam vienīgais, kurš pārgāja ir palicis