Yo visiem!

Sveikiņi!
Varat saukt mani par Mio-tan. Man patīk skatīties anime, šad tad paspēlēt savu wii, kā arī kosplejs ir svarīga manas dzīves sastāvdaļa.
Man šaušalīgi patīk gaišas krāsas, sprādzītes, savādas acu krāsas un grāmatas, tā kā, ja redzi kādu vientuļnieku, kam matos vairākas sprādzītes, gaišs apģērbs un deguns ierakts kādā mangā vai grāmatā - tas esmu es. .
щ (*ㅇ△ Φ☆)ノ

Anime sāku skatīties salīdzinoši nesen, pirms aptuveni 2, 3 gadiem, tā šķiet, bērnībā, protams katru rītu skatījos visus pokemonus un digimonus un Yu-Gi-Oh! http://myanimelist.net/profile/MeowMaid

Par kospleju runājot, būdams vienkāršs anime fans jau zināju, kas tas par zvēru ir, bet, godīgi teikšu, es nesapratu tā jēgu.
Ja man kāds agrāk būtu pateicis, ka es pats sākšu kosplejot, un visas manas mājas burkas būs apkrautas ar lillā, zilām un blondām parūkām, es viņu piesietu pie kuģa masta un palaistu jūrā kā traku.
Bet nu, esmu pilnasinīga kospleijere kopš 2014. gada vasaras.
Laiku pa laikam paklīdīšu pa šī foruma labirintiem, vairāk gan kā kluss spociņš, kas tik laiku pa laikam kaut ko te uzrakstīs.
Nice to meet you all! :ghost:

Sveiki, sveiki. Kādas grāmatas lasi?

Čau :raising_hand:

Es pašlaik, bet nu tā tik tiešām vienkārši nav mana lieta un ko tādu es jau nu tiešām nedarīšu (skaidrā prātā).

Bet nu sveiciens forumā! Cerams, ka nebūsi tik kluss spoks un tomēr arī būs ko pastāstīt :)

Welcome

Man reiz bija ideja cosplejot Shenu no LoL, bet tā pārāk liels slinkums un cospleyji kopumā nav mans lauciņš. :smile:

Kā jau Bunny teica, nespokojies, bet droši piedalies sarunās un lielajā spamā. :smiley:

Agrāk biju iecienījis fantāziju, taču tagad priekšroku dodu biogrāfijām un uzziņu literatūrai.
Bet pēdējā ko pabeidzu, šķiet, bija pēdējā “Grega dienasgrāmata” daļa. :smiley:

Sveiki! :smile:

Prieks, ka lasi, bet mūsu gaumes ļoti atšķiras :smiley:

He-he, paldies, centīšos. :3:

Paldies par laipno sagaidīšanu! QwQ

Hmm… Cik saprotu 2014. gadā UniConā.? Ar bildīšiem padalīsies? :3:

Welcome!

Pati tikai piereģistrējos… pagājušo trešdien…laikam. Tā kā esi sveicināta jauniņo pulkā :grin:

Foruma melnais kaķīts sveicina tevi! Laipni lūgt! :mafii:

Paldies! :smile:

Kawaii!
Sveiki, mīlīgais kuro neko-chan! :cat:

Esi sbeicināta lieliskajā AnimeForuma draugu lokā, es jūtu, kā mēs būsim labi draugi! -.*

Prieks iepazīties, Senpai! :ghost:

Nu, 2014. gads bija mans pirmais kosplejs, pirmie kucēni, kas “jāslīcina”. :fearful:
Biju arī WinterCon 14’, UniCon 15’, NowJapan 15’ un gatavojos WinterCon 15’.
Domāju, gan jau kādas bildes sameklēšu, varbūt ar laiku te kaut ko ielikšu arī. :smiley_cat:

Sveika forumā!
Kosplejo? Labi, labi… @Hooots_Senpai, +1 potenciālais topošā foruma cosplay kluba biedrs. :smiley:

Heeeei :smiley: