Yakusoku no Neverland


Nosakums angliski: The Promised Neverland
Nosaukums japāniski: 約束のネバーランド
Žanri: Sci-Fi, Mystery, Horror, Shounen
Epizodes: 12
Izlaišanas gads: 2019

Apraksts: Grace Field House ir kā paradīze bāreņiem! Par spīti tam ka bāreņiem nav vecāku, viņi visi kopā ir kā viena liela ģimene. Nav vēl ne reizi bijis tā ka neviens bērns nebūtu adoptēts, jo visi parasti tiek adoptēti līdz bāreņi kļūst 12 gadus veci. Bērnu ikdiena tiek pavadīta ar ikdienas intelekta testiem, bet pēc testa viņi var iet spēlēties ārā un darīt ko vēlas.
Ir tikai viens noteikums, kas viņiem jāievēro: nedrīgst pamest bērnu nama teritoriju…


Manga

Nosakums angliski: The Promised Neverland
Nosaukums japāniski: 約束のネバーランド
Izlaišanas gads: 2016
Autors: Shirai Kaiu
Mākslinieks: Demizu Posuka
Žanri: Sci-Fi, Mystery, Horror, Shounen


Anime nedaudz mani pievīla… (._.) ~ ︵ ┻━┻

4 Likes

2nd season - 2020

1 Like

Anime ir uztaisīts, tā ka noskatoties sēriju nevari aiziet gulēt līdz nenoskatījies nākošo sēriju :smiley: Tikai tagad noskatījos pirmo sezonu, skatos airing iet jau otra sezona, pagaidīšu, kad būs visas sērijas, tad noskatīšos otro.

2 Likes

Pa manam pats anime un mangas sākums ir spēcīgs. Anime otrā sezona, pieņemu, vēl ir salīdzinoši labajās stāsta vietās. Vienīgais mīnus, pa daudz bērnu. :D Grūti izsekot.

Lasīju mangu un visi bija ļoti labi, taču stāsta progresijas laikā palika garlaicīgi. Šī sērija ļoti spēlē uz noslēpumiem un noslēpumainības gaisotni, taču sāk izgāzties kad tos sāk atklāt un ceļ visumu. Ceru šī anime sezona vēl neiebrauks teritorijā, kuram man beidza patikt.

Uuuuuu man arī bija vienā momentā tas pats, bet kaut kā turpināju un tad atkal aizgāja :D Bet animei kā pamats ir vesela pabeigta manga gan jau viņi sataisīs garlaicīgo daļu par interesantu :D

1 Like

Savukart man apnika tā galvenā varone, teju visi cenšas viņus apēst, bet beigās nevienu pati bāņīt vairs negrib, meklē to vienu un pareizo ceļu :D

Noskatījos otru sezonu. Otrai sezonai MAL vērtējums ir krietni zemāks kā pirmajai un daudziem baigi nepatīk. Domāju būs kaut kas tiešām briesmīgs. Seriāls bija interesants, neko daudz neatpalika no pirmās sezonas. Vienīgi 1/3 no seriāla viss tur risinājās vēl mežā, pēc tam gan atlikušās sērijās likās sasteigtas, viss tik ātri risinājās un beidzās, uz beigām vairāk kā action bija, nebija tās mistērijas, kas sākumā.

Saka ka daudz kas no Mangas ir izlaists, par cik Mangu nelasīju, tad nezinot tādu faktu, nemaz nevar saprast, ka ir kaut kas izlaists. Vienīgi bija jūtams, ka seriāls ir sasteigs, tāds sakompresēts. Tik daudz kas saspiests tikai 11 sērijās, noteikti varēja būt vairāk sēriju.

Mans viedoklis, ka otrā sezona izdevās pat ļoti labi. Stāsta vietā mangā, kur tas palika lēns, pārāk nenoteikts, anime uzņēma ātrumu un nezaudēja fokusu. Varbūt otrās sezonas beigas sanāca sasteigtas, taču tas man stipri labāk patika nekā tas kas notika mangā.

Mangu es nometu malā un neizlasīju līdz galam. Anime gan ar interesi noskatījos.

Jā vienā momentā manga bija lēna, bet nu lai teiktu ka anime ir labāka…

image