WoW players ( Cata Server )

Yeah… I kinda got bored that the 2 ppl who dragged me into wow just quit the server :'D
Anyone wanna join me ? or can I delete it again ? :'D
We found an x1 Cata server , where GMs are doing stuff every day and each side are 1,6k players and 2k each side at its peak :'D
Just wondering who would like to play, because of that B&S group stuff, that not every pc can handle : )

WoW pārāk ievilksies. Cilvēki tur pavada dzīves, kur nu man tur līst, ja pat žēl pāris stundas. :smiley:

1 Like

Ow… Evil !!! :'D
Well, un padomā kā i būt vēl Guild Master :'D

Gribēju tev PoE ieteikt un arī forumā popularizēt, bet tu laikam atkritīsi no potenciālā saraksta. :smiley:

even I played, but still… Diablo 2 copy :'/ even Diablo 2 I enjoyed a lot more :'D
But again, that’s my opinion, that noone cares :'D

Neko jaunu šādā tipa spēlei neizveidosi. Salīdzinot ar diablo, šeit nāca klāt skill tree un MP režīms, kas ir ļoti liels pluss salīdzinot ar diablo. Nemaz nerunāsim, ka šī spēle ir bezmaksas un nav pay to win. Manuprāt, ir stulbi salīdzināt kura bija baudāmāka. Diablo 2 - SP un maksas spēle, PoE - MP un bezmaksas spēle.
Arī man kā diablo 2 fanam (kas jau ir nenormāli atspēlēts), PoE šķiet ļoti labs pārmaiņas ziņā. Nav vairs tie paši tēli, mapes, questi utt.
PS. Vēl nesen diablo 2 bija problēmas ar w7+, nezinu gan, kas mainijās pēc patch, bet nu it kā vairs nevajadzētu būt problēmām OS dēļ.

Yeah the Skill tree was the only thing that I really enjoyed and maybe the skills that ya can put in weapons :'D And yeah labums tas ka turpinās tas mazliet ‘’ Sinister ‘’ atmosfēra viņu spēlējot :'D
Well Diablo 2 Lord of Destruction last patch bija foršs ar to ka padarīja vēl grūtāku.

Es esmu spēlējis tikai ar LoD extension. Nezinu kā bija parasto spēlēt. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Well es esmu no laikiem kad a draugiem sākām parasto :'D un kad iznāca LoD, tad bijām tādā starā :'D

Šī gadijumā nav WoW tēma :?

DiviViens iesāka :'D
Un tad aizgāja, sorry for that : )

Kas tā par tēmu, ja tur nebūs beztēmas? :smiley:

Jup. Nekāda grinda priekš manis. :D