Words Bubble Up Like Soda Pop - Krāsaini un viegli

2021. gadā Netflix mūs priecē ar jaunu viegli romantisku filmu - Words Bubble Up Like Soda Pop vai arī zem nosaukuma Cider no You ni Kotoba ga Wakiagaru. Ap šo relīzi neesmu manījis ažiotāžu un filmas parādīšanās manā redzes lokā bija pārsteigums.

Pirmām kārtām jāsaka, ka filma ir krāsaina. Izvēlētā krāsu palete un stils ir visai spožs. Animācija negrauj priekšstatus, taču nevienā brīdī nevarētu teikt, ka varēja redzēt budžeta taupīšanu - visas filmas laikā viss šķietami bija labi animēts un bez 3D grafikas, tiem no mums kam tā neiet pie sirds.

Sižets grozās ap puisi “Ķirsi” un meiteni “Smaidu”, kuri abi divi kaut kādā aspektā kautrējas paši no sevis. Puisis spēj izrādīt savas jūtas un daļēji runāt tikai caur Haiku rakstīšanu. Meitene ir populāra straumētāja, kura nevēlas rādīt savu seju. Savā ziņā šī problēma viņus vieno un dod iespēju sākt neveiklu attiecību izveidi.

Laba viegla filma, varu tikai ieteikt skatīties. Vienīgā un lielākā problēma ko te saskatu ir tieši šis sižetiskais vieglums. Lielam sižeta gurmānam varētu pietrūkt kaut kas, lai gan nevaru teikt, ka šis sižets būtu mats matā nosperts no kāda cita darba. Pārsteidzošus pavērsienus es gan negaidītu.

3 Likes