Witchcraft & Wizardry Riga

Sveika tauta, meklēju četrus cilvēkus, kuriem brīva 23. maija diena (sestdiena) priekš Visrīgas pavedienu spēles ar Harija Potera tematiku!

  • Kas: Maģiska noziegummistērijas spēle spēlēta pa visu pilsētu
  • Sākuma laiks: Starp 10:00 un 13:00 (aptuveni 3h ilga)
  • Sākuma lokācija: Slepenā starta vieta tiks atklāta 2 nedēļas pirms pasākuma
  • Cena: Viena biļete komandai līdz sešiem cilvēkiem (bērni spēlē bezmaksas)
  • Spēles nosaukums: Witchcraft & Wizardry
  • Valoda: Visa spēle notiek angļu valodā

https://www.cluedupp.com/products/witchcraft-wizardry-riga

Think you have what it takes to solve a mystery? Grab your wands and don your cloaks as the wizarding world is coming to Riga on Saturday the 23rd of May 2020.
This spell-binding adventure game will take players on a mysterious and magical journey across town, as 100’s of teams compete to crack the clues, solve the puzzles and save the realm. Will you be able to solve the mystery in time?

Maksas pasākums, par dalību €7,56 uz galviņas, ja salasās pilna grupa :^) Biļete vienai grupai jau ir nopirkta.
Svarīgi!

  • Ieteicams mācēt angļu valodu
  • Ieteicams būt komandas spēlētājam, vismaz pamata draudzīgumam. Negribu skraidīt pa Rīgu ar nejaukiem ļaudīm, plds.
  • Ieteicams būt gataviem samaksāt laicīgi, pls.
  • Pasākums iedrošina saģērbties atbilstoši maģiskajai tematikai - cospleys legāls.
  • Ieteicams viedtālrunis - spēlēšanai būs nepieciešams lejupielādēt lietotni.

Komanda:


FAQ:
“Bet vriska, pasākums maksā 43 eur, tas sanāk €7,33 par cilvēku!”
image

3 Likes

Ja salasās vairāk gribētāju, kā vietas komandā, otrās grupas veidošanai var izmantot kodu

THANKS10

10% atlaidei viņu biļetei.

Hey. Labprāt pieteiktos dalibai ^°^

Laipni lūdzu komandā!
Saģērbšanās atbilstoši maģiskajai tēmai stipri atbalstīta.

owww, i want! ;3 ļoti labprāt pieteiktos un piedalītos, @Maass arī! citēju “Nū, savu cape atstāšu mājās, bet uzspēlēt možna, count me in, hun” ;D

+ divi dalībnieki, lieliski :D
Skaitu jūs klāt!

tikai atsūti kontu uz kuru norēķināties ;3

Pavedienu spēle? Harijs Poters?? Es piedalos!

1 Like

Lieliski! Grupa savākta :D

@Menestrels neiederies tu tur :D tur vajag pilnu combo svakt :smile_cat:

Tā ir atkarība, man jāpiedalās it visā.

Hey @vriska gribēju jautāt vai vēl piedalāmies šajā pasākumā. Ķipa notikšot 17 oktobrī un vēl 6 komandām vieta tik palikušas.

Piedalāmies gan! Biļete man jau sen nopirkta, tādēļ domāju, ka mūsu komanda tur jau ir ieskaitīta :D

kolīdz man atnāks kāda jauna ziņa par šo pasākumu/kad nāks tuvāk laiks, tad došu ziņu whatsapp grupā.

3 Likes

Yo, ziņa neviena vēl nav saņemta, bet man 17jā universitātē ir pilna garā diena līdz pieciem, tpc iesaku piemeklēt vienu jaunu dalībnieku manā vietā,
mayb kāds no foruma grib pieslēgties

biļeti grupai es atdodu par konkrēto kopsummu vai no katra dalībnieka atsevišķi ieskaitīts €7,56 (Maas jau ir samaksājusi).

viegli :/, ka organizētāji vēl nav devuši ne ziņas, kaut tas ir jau nākošnedēļ.

1 Like

Es apsveru pieteikšanos… patīk Harijs Poters and could be fun… just, neesmu baigā staigātāja :sweat_smile: idk, varbūt ja neviens cits nepieteiksies… I feel like I just might drag the team down un beigās vienk sāpēs kājas un būs tulzna… bet Harijs Poters and sounds like it could be fun. And I could definitely use the exercise. Komanda arī liekas laba. And I have a Slytherin scarf and hat already anyway… so uh… that’s kind of a definite maybe ja vien kāds cits jaunāks un aktīvāks un entuziastikāks nepieteiksies…

Dalībnieki, kas nav Whatsapp sarakstē: saņemtas spēles instrukcijas! Vērsieties pie @Maass, kurai pārsūtīju e-pastu.
@kyonko, sazinies ar @Maass vai @haachikooo vai @xHorrorGirlx par savu interesi. Esmu tikai kases aparāts :D

1 Like

@xHorrorGirlx @Maass …hmm, nu tā kā abas mani noignorējāt I guess I’m out? it’s just… neatbildēt ir kind of neforši. Even if it’s common…

skuzii, man baļļuks :sweat_smile: it ka’6 būsim, bet ar @haachikooo runājām, ka tpt varam vairāki bizot apkārt, jo viss appā tik jāpilda :D
ja pārējie piekrīt, vnk reģistrējam sesus, bet reāli 7 skraidām?

2 Likes

Esmu jaunā dzīvoklī man nets ir vnk “zeibis” viņa praktiski nav vai arī ja parādās tad šausmīgi čakarejas tāpēc es uz vēstuli arī neesmu atbildējusi.

1 Like

ah skaidrs, sorry :sweat_smile: nu ja nu nevarēšu pievienoties uz pašu skaidrīšanu varbūt vismaz uz unicon cafe? tas pat varētu būt vieglāk. pēdējā laikā daudz kas notiek un tā… izskatās, ka darbs jāmaina. bet socializēties man generally patīk so.

1 Like