Walk like a man, talk like a man?

Īsumā - lai ko ko darītu, lai kā uzvesties, nebūsi pieteikami vīrišķīgs, ja tomēr tendēsies uz video secinājumiem, tad atkal būs slikti, jo tālāk par mērkaķi neesi nekur aizgājis.
Kā arī neņemsim vērā daudzas mārketinga dresētas lietas vai ieradumi, kad jau ir saspiedies galvā un cilvēki uzskata, ka ir normāli.

Atminos pirms ļoti daudziem gadiem FB vienu tēmu, ko pacēla paziņa - vai ir normāli palīdzēt sievai mājas darbos, kaut vai nomazgāt traukus pēc vakariņām. Kā teikt - te arī jautājums atklāts.

Tai pat laikā varu piekrist, tā robeža starp dzimumiem, patiesi brīžiem pazūd. Lai gan vēsturiski vienmēr pastāvējusi, savu iespēju robežās, tikai jautājums - vai tagad tā ir tāda ķirša meklēšana vai tomēr tiešām notiek izmaiņas.

Ak jā - man garšo avenes, dzeru tēju, negaršo kafija, audzēju bārdu, alu ne īpaši dzeru, pret humusu neitrāli izturos, ja nākas ēst - ēdu (esmu ēdis vien dažas reizes). Spēlēju spēles, bet Fight Club viens no maniem topiem, bet Lebovski uzskatu par pārvērtētu, savukārt Krustāvu neesmu redzējis. Sakot runājot - tiekat paši skaidrībā. Es netieku. :smiley:

No teksta garuma izskatas ka tu pārāk daudz par to domā :rofl:

Lol wtf
“Palīdzēt cilvēkiem - tā noteikti ir perversija!”

Nu jā, tikai šīs normalitātes koncepts mainās visu laiku, kas uzreiz liecina par tā stulbumu

1 Like

Nē nu, neesmu jau eksperts, bet nepalīdzēt sievai mājas darbos šķiet kā pirmais solis, lai viņa ar tevi izšķirtos

2 Likes

Its alfa male claim status. Cook kotletes and make solanka, real womens job. Man drink, eat and f***, everything what’s move.

Ir tāda problēma. Vai tas ir vīriķīgi vai nav. Hmmm…

Bet katrā jokā ir daļa taisnības. :D

Vai tu gribi par to parunāt?

5 Likes

Nevajag mani izzaicināt :D

Nesapratu domu, bet nu ja gribēsi, tad raksti)

Ja tīri skatās no sevis paša mīļā skata punkta, visai nevajadzīgi sev uzdot kas ir un kas nav vīrišķīgi. Nu tur, varbūt vientuļā piektdienas vakarā var apsvērt ko meitenes uzskata par vīrišķīgu, bet ne diži vairāk.

Nē, jāiet mamuts medīt. :D

Cilvēkiem jāpalīdz. Sievietēm - diskutabli. xD

Men! Men! Men!

Vīri var aizdomāties tikai par tādām dziļi vīrišķām tēmām kā sports, dzīvokļa remonts un vienkrāsainu zeķu atrašanu.

3 Likes

++

Viņiem protams varētu būt tāda loģika, bet es to vairāk redzu kā LGBT un BDSM (DS daļa) sajaukšanu, kur loģika ir S=G=slikti un D=hetero=labi, tāpēc šī loģika arī izved pie tādiem absurdiem secinājumiem, kā “sieviešu dominance ir gay” un “vardarbība pret vīriešiem ir hetero”

1 Like

Man gan šķiet ka tā ir relika no vecajiem laikiem, kad sievietes tik tiešām apdarīja mājas darbus, BET vīrieši praktiski visu dienu riskēja ar savu dzīvību un veselību strādājot fabrikās, raktuvēs utt.

Again, jāpiebilst, ka esmu lielā mērā tēviņš ar noklusējuma iestatījumiem. Garš, pelēcīgs, matains un bārdains ar ielu tirgoņa balsi un izsitēja ģīmi(brilles seju padara maigāku paldies Dievam). Un man nekad nav īsti bijušas šīs pārdomas par vīrišķību, pat ja es skatos cutesy slice of life animes, kliedzu pilna rīklei līdzi " Everytime we touch " un " I need a hero" , vairāk palīdzību mātei virtuvē nekā sencim garažā Utt. Pat ja, kādam tam nepatīk, neko daudz jau man nepadarīs

3 Likes

really been a while since I had watched Shoe.

ahh, good 'ol echoe chambers of twitter

2 Likes

Tēmas nosaukums ir atseuce uz šo dziesmu. :grin:

Vesela tēma stereotipu apspriešanai? What are you, a feminist?))

1 Like

Izcēlu to arā no video tēmas, jo tam tur ar nav vietas. Parāk liela diskusija sanāca.

Ik katrā no mums ir sievišķīgais un vīrišķīgais. :slight_smile:

1 Like