W.i.t.c.h. - Fandom

W.i.t.c.h. ir Itāļu komikss, kura autori ir Elisabetta Gnone, Alessandro Barbucci un Barbara Canepa.

Komikss ir par 5 pusaudzēm, kuras kļūst par ūdens, uguns, zemes, gaisa un enerģijas elementu sargātājām, un aizsargā Kandrakaras sirdi, kas ir visuma centrs, no dažādiem ļaundariem kuri vēlas šo varu. Stāsts seko kā meitenes apgūst savas jaunās spējas, to atbildību un viņu dzīves kā parastām pusaugu meitenēm.

Latvijā W.i.t.c.h. tika iepazīstināts caur komiksiem, kurus izdeva 2004. gadā, diemžēl, tulkošanu pārtrauca, un latviešu lasītāji tā arī neuzzināja kas tad beigās notika.

Paralēli komiksiem tika tulkotas arī W.i.t.c.h. grāmatas.

  1. gadā tika radīta W.i.t.c.h. multfilma, kurai bija 2 sezonu gara, multene savas beigas piedzīvoja 2006. gadā ar 54 epizodēm kopumā.

Par prieku Menestrelim komentāri no manas puses:
Man W.i.t.c.h. saistās ar manu bērnību kad katru mēnesi gaidīju paskastītē komisku lai ātri varētu viņu izlasīt un kā arī spēlēties ar mantiņu kas nāca līdzi :D Diemžēl kad komisku izlaida es gāju tikai pirmajā klasītē un tad mani interesēja vēl Bārbijas žurnāli, kad uzzināju par W.i.t.c.h. žurnālu nedaudz nožēloju ka nezināju par to agrāk jo es principā biju izlaidusi pašu sākumu, principā sāku lasīt pirmās arkas pašās beigās :D Bet nu jām… man vajadzēju visu kas bija saistīts ar W.i.t.c.h., tikai nesen izmetu ārā veco W.i.t.c.h. kancilerijas lādīti jo tas galīgi turējās pie pēdējās elpas :D Man agrāk arī patika graizīt žurnālus un ehhhh… labi ka paaugoties beidzu to darīt :D

5 Likes

AKDDD kur tie laiki :sob::sob::sob:. Es ar viņus lasīju, kad biju maziņa. Protams, es neko nesapratu, kas tur notika, bet tie uzdevumi un krāsas bija amazing :person_tipping_hand::joy: UN KUR NU BEZ MANTIŅAS :heart::fire:

1 Like

Vēl visi tie testi, un zīmēšanas pamācības, man patika ka nebija tikai pliks komikss. Vēl atceros ka biju piedalījusies konkursā un vinnēju balvu :D Deam… tagad tādu nostaļgiju parāva :D

2 Likes

Es biju šito skatījies pa jetix kanālu būdams mazs. Arī neko nebiju sapratis bet tas cūskvīrs mani biedēja :grinning_face_with_smiling_eyes:

Aw shit! Kaut kādā atmiņas nostūrī ir apziņa ka šo gabalu rādīja pa TV

Oh shit Witch bija mana visa bērnība. Man bija visas grāmatas un vesela kaudze ar komiksiem (nezinu kur tas viss palicis, laikam izmests pārvākšanās laikā). Tagad ir doma izlasīt visus komiksus kkur internetā angliski, kaut vai tikai nostaļģijas dēļ :smile:

Yuuuu… ja atrodi kue lasīt iemet linku, vienu brīdi arī bija doma par to :D

Ou jā! Tie laiki - vēl klasē ar citiem puišiem apspriedām kura tā foršākā un kurš ar kuru tiktos. Damn!

Savulaik šo ļoti jaucu ar Winx sēriju. Lai gan pa savam viņas ir vienādas… laikam.

1 Like

Editots Posts. - uzmetot aci šur tur citur, izrādās es kļūdījos ar šādu tādu info.

readcomiconline.to/Comic/W-i-t-c-h - šeit it kā ir visi chapteri, bet iespējams tas ir paštulkots nevis kāds oficiāls tulkojums.

readcomiconline.to/Comic/W-i-t-c-h-Graphic-Novels - šeit ir oficiāli izdotais komiks, kas ir apkopots pa daļām, bet diemžēl ir tikai “Part I: The Twelve Portals” jeb 1 - 12 chapteri. … kopā ir 11 apkopotas daļas.

Ir arī visādi “special” komiksi, bet tai adresē ir tik 2 un sāčakarēti.

Pa lielam iesaku to adresi, var atrast daudz labus komiksus, bet nu jā, gadās ka neviens nav turpinājis likt tālāk un ir nepabeigti komiksi.

1 Like

Es šo tik ļoti miglaini atceros, ka biju svēti pārliecināts par to, ka darbā ir četras galvenās varones nevis veselas piecas.

Viss, mana dzīve ir izdevusies. Pat Jua stāsta par savu pieredzi.

1 Like

Man šķiet, es visus viņu komiksus izlasīju, un pat 3 kkur mājās stāv

Man mājās ir grāmatiņa kaut kāda par viņām :D un komiksus lasījusi biju

Deam, latviski neizgāja visi žurnālu sējumi, kādreiz jāsaņemas un jānopērk tās grāmatas :D

Es lasīju krieviski