VTuber - Fandom

2 Likes

hāa, šitais arī man ieteiktajos parādījas, kaut gan skatos viņus necik.

Same, noskatījos bija interesanti :D un tagad man atkal youtube piedāva random vtuberu video :D

Hmm…man gan šito nereklamēja pat ja vtuberus skatos daaaudz

nez cik drīz Nijisanji En atzaram tiks pilnībā priegriezts skābeklis? Par to kompāniju katru nedēļu jaunu mēslu kalni uzpeld, iekšējās kliķes kas atklāti bulijo, neeksistējoš menedžaments, darba līgumu, kas ir vien pāris soļus no verdzības, nekāda atbalsta no kompānijas puses

1 Like

Jautājums - vai vispār tiks piegriezts? Nedaudz ir pieklusuši vai kaut kā ar pauzēm uzpeld, bet man jau liekās, ka tas tiks pamests zem tepiķīša. Lai gan Vtuber fandomā esmu tikai mēnesi, man pašam patīk sekot VShojo kantorim. Divi no dalībniekiem (Matarakan un K9Kuro) ir divi izbijušie Nijisanji biedri (Nina un Mysta Rias, respektīvi). Nedaudz viņiem tomēr izsprūk kaut kas, bet cik var saprast, tad Mysta Rias bija problēmas ar nodokļu maksāšanu (vai nesakartošanu), kur VShojo galvenie pēc tam palīdzēja. Un, kā Nina (Matarakan) minējusi, tad viņa ir izbrīnīta, ka viņai dod kontroli pār projektiem - un ka viss tiek pakārtots viņu labsajūtai.

Vshojo pa lielam ir tāds kā reh centrs. Jo Kson ir bijusī Kiryu Coco no hololive, kura bija piespiest pamest kompāniju pēc ilgstošas drāmas jo atļāvās Taivānu nosaukt par valsti. viņa atgriezās pie iepriekšējās online personības, un pēc kāda laika iestājās vshojo. No hololive uz īsu laiku bija arī Nazuna(ex-Rushia), bet viņa jau to ir pametusi arī šo kompāniju. Un Henya ir pikamee, kurā tika kancelētā dēļ tā ka soc tīklos pateica ka hogwards legacy spēlē izskatās interesanta. pa lielam tiklēdz kāds lielais koorpo vtubers pameta kompāniju cilvēki jau joko ka drīz šie pievienosies vshojo

Nu… tai kompānijai ir tendence iznīcināt ārzemju atzarus ko šie uzskata par traucējošiem. Piem, Indonēzijas atzars - šos vnk aprija galvenais japānas atzars, viņi zaudēja savu labo(un finansiālu dārgo) menedžamentu, un sāka sprāgt nost kā mušas. Mika Melatika gadījumā tas bija ritīgi sāpīgi, jo viņai tiko bija jauns outfit iznācis, uz neilgi pēc tam, vsjo, visi video, strīmi izdzēsti. Arī par viņu mēļo ka viņa būs nākamais vshojo biedrs, jo viņa ar Kuro ir baigi labie draugiIRl, un nesen bija collab ar Mataru un Onigiri kitchen

Es par šo biju lasījis - ka transseksuāļi viņai veica “cyber bullying”. Jāsaka, ka esmu saticis dažādu grupu radikāļos pārstāvjus, gan dzīvē gan Online, bet nu tas jau kļūt pat smieklīgi - ka cilvēks nevar spēlēt spēli pēc paša izvēles. Vismaz var redzēt, ka viņai tagad klājās labāk.

Šo biju redzējis - viņai bija vienkārši “stick figūriņa” kurai vārds bija “Kami”, ja atceros (labs play-on-words”.

Šis jau ir visnotaļ drosmīgi (vismaz skaitās), jo zinu, ka tas var sagādāt daudz problēmas. Arī pats sava redzējuma pēc, uzrunāju Taivānas pārstāvniecību Latvijā (Taipei Mission) un kopīgi izveidojām projektu visai Delfi auditorijai. Ar viņiem bija liels prieks sastrādāties - jo viņiem tiešām rūp nakotne un sava suveneritāte. Nezinu, protams, vai neesmu tagad ielikts kādā melnajā sarakstā.

Vai sanāk sekot kādiem strīmiem vai tikai tādiem īsajiem apskatiem?

Strīmus reizēm klausos fonā, kad kko daru, bet tie pa lielam ir vainu just chatting, vai collab strīmi. Bet nu parcik diennaktī ir tikai 24h un daļu no tām man jābūt pieaugušam cilvēkam ar darbu un atbildību, klipi ir mans galvenais satura patērēšanas veids

Un dziesmas, daudz klausos hololive dziesmas, izteikti tieši Cali, Bae un Hakas gabalus.

1 Like