VTuber - Fandom

Es teiktu tā - izskatās pēc vecās labās flash animācijas. Cik savulaik pētīju - faktiski radot šos 2d avatarus, jo vairāk mīmikas un elementu ietversi, jo raitāks būs. Tāda kā stopmotion super plūstošu animāciju jārada.

@Jua video - izskatās pat ļoti lai es teiktu, salīdzinājumā ar daudziem citiem šedevriem.

1 Like


Vtubers var būt jebkurš kam nav ko darīt :D
Kā redzat, man nav ko darīt :smiley:
20210504035456-removebg-preview

5 Likes

Kas ir tavs kontenta fokuss?

Kas teica ka taisu kontentu? XD es teicu jebkurš kuram nav ko darit man nebija ko darīt. Modeli izmantoju discord zvaniem xD

1 Like

Es tik bieži to video es noskatījusies tikai dēļ dziesmas :D

1 Like
1 Like

Turns out Futakuchi Mana, metāla vtubere kurai ir ritīgi jaudīgie coveri ir pilnīgākais vatņiks.

Bruh

Nijisanji EN pirmais kritušais

Yugo got terminated

Tā pat vien vai arī kaut ko izdarīja?

Baigi jau stastīs, corporate world you know.

Bet nu viss aizdomīgi ātri tika likvidēts, pat tad kad Rushia no hololive kārtīgus sūdus savārija viņas kanāls vēl vismaz dienu bija pieejams. Te stundas laikā viss bija ciet un privatizēts

Why… Just wh

1 Like

Viņa kaut kāda liela personība?

Es teiktu ka jā, bet vairāk tas ka viņa bija " Cinemon roll" kā tautā saka, un bija draugs ļoti daudziem vtuberiem gan angļu gan japāņu, gan aģentūru gan indie. Cilvēks kurš izvairījās no drāmas un vienkārši gribēja iepriecināt citus. Pat ja arī nebūtu liela personība, novest cilvēku tik tālu ka pamet savu darbu tikai dēļ tā ka uzdrīkstējās to Harija potera videospēli spēlēt ir morāli pretīgi

1 Like

Es šorīt ar ziņas par šo manīju. Arī bija doma šeit iemest.

Bet nu sad kettle noises :cry:

Laigan es viņu tā neskatījos, tomēr biju subscribed un uzmetu aci klipiem. Man Vtuberi diži neintersē, un vispār streameri (laigan iekš youtube uzmetu aci daudziem klipiem, drāmām, utt.).
Bet nu tad kad šie Vtuberi sāka kļūt populārāki, Pikamee bija tā kas pieķēra manu interesi, pat ja tika popularizēti vairāk tie Hololive Vtuberi.

ahh, damn those Twittertards. … laigan, mēs jau ar nezinām visus cēloņus kāpēc viņa beigs šo nodarbi. Varbūt tas viņai jau bija padomā, bet tie uzbrukumi iespējams bija pēdējais grūdiens, lai visu paātrinātu un tiešām nobeigtu.

Viņa pat nedabūja to uzspēlēt. Tik paziņoja ka spēlēs.

1 Like

Pikamee atgriezās pie strīmošanas. Cerams ka līdz marta beigām viss būs chill un tīkama streamošana. … laigan Twitterī gan notiek švakas lietas. Un diemžēl ir kaudze Pikamee fanu kuri nav tie gudrākie, un ir sauja ākstu kuri izmanto situāciju, lai tik kultivētu savu transfobiju un pārējo.

Bet nu neko neminēja kas ko kāpēc.
Bet tomēr pēc dotā info no viņas, Voms un citu kolēģu puses, došanās prom ir bijusi jau plānos kādu laiku. … Nav ar teikts ka Potera Twitter drāma to paātrinājusi, bet nav teikts ka arī nē.
Bet nu tad jau redzēs, varbūt ar laiku tiks sniegts vairāk info vai arī nē.

Bet interesanti, nez vai viņa atgriezīsies pie streamošanas kādā citā pašas tēlā vai pati kā persona, vai vispār nozudīs no interneta.