Visāda veida jaunākās ziņas

1 Like

Nu ko veipotāji, būs jāiztiek bez fancy garšām, vainu tabaka vai nekāda garša

So…better stock the hell up during 2024

Gan jau vienreiz lietojamajām ierīcēm nāk bēdu laiki un laikam, ja pareizi lasu, arī visiem pārējiem sūkājamajiem vai sūcamajiem produktiem. Cerams mūs nesagaida košļājamā gumija ar tabakas garšu. :D

Tai pat laikā, neizklausās, ka būs problēma pārdod tvaicējamo šķidrumu un atsevišķi aromatizētāju. Šis likums vairāk sit pa populāro mantu.

Par šito jau diskutē vairākus gadus, un lielākā problēma šajā visā ir - kā atrast stabilitāti starp sabiedrības labklājību un nelegālo tirgošanu?

Viena no politiķēm jau skaidri un gaiši pateica (Man liekas Progresīvie) ka lielāka aizliegšana veicinās melno tirgu, attiecīgi neviens nemaksās nodokļus. Papildus tam, ja cilvēks grib kociņus, viņš viņus dabūs - IG un TG ir pilns ar piedāvājumiem.

Attiecīgi, neredzu tolku šim. Lai liek kaut vai 25+…nu nemainīs tas situāciju nekādīgi!!!

Mans priekšlikums - kamēr nav pierādīts, ka zelējamie kociņi ir kaitīgi - sēdi rāmi un ļauj sabiedrībai dzīvot līdz tam brīdim, kad būs pamatots research.
Ir jau pierādīts, ka salti ir 1000x veselīgāki par cigaretēm, un diži neatšķiras no alkohola patērēšanas.
Sabiedrība ir gājusi cauri jau šim iepriekš - cīgas bija katros stūros un visi pīpēja iekštelpās. Tagad cigarešu consumtion ir samazinājies dēļ research, ka tas ir extra kaitīgi. Ar saltiem vajag tā pat - sabiedrībai vajag pierādījumus, ka viņš ir kaitīgs!!

Vienreizlietojamie 100% ir kaitīgi dabai - tur iekšā ir baterijas un cita elektronika, bet tu nopērc, izsūc, un fucking miskastē izmet (mēs tak zinām, ka tā notiek vairumā gadījumu, jo tie zelētāji ir dalbajobi).

2 Likes

Kā biju uzdūries vienam video, neatradīšu …
Ja man tagad kļūst 18. gadu šogad, es sāku smēķēt, jo likumā atļauts.
Nākam gad man kļūst 19. gadi, bet stājas spēkā līkums, ka no 20gadiem, sanāk man atmest smēķēsanu uz 1 gadu :joy:
Tā interesanti sanāk, protams.

Piekrītu! Vinotaļ bieži manu miskastēs šos draņķus.

Research notiek, un jautrākais tas, tas kas sajaukts iekšā, ka šīs vielas nevar izšķirt. ASV piemēram vnk uz s’'is bāzes, ka nevar indetificēt daudz vielas daudzajiem sķīdumiem vnk uz tā pamata tos aizliedza. Protams, pētījumi notiek, bet ja padomā jebkurā gadījumā visu ko tu velc iekšā ir kaitīgs, manuprāt daba ar evolūciju izņemot gaisu, neko citu nav paredzējui, ka mēs vilktu iekšā.
Un tu cilvēkam kaut vai vari piedraudēt, ja viņš pīpēs, viņu nosaus snaiperis - tāpat, ja gribēs pīpēs. Attaisnoties ar melno tirgu un nodokļiem - bezjēdzīgi. Jā būs lielāks, būs mazāk kontroles. Protams sūdīgi. Bet hei - te vēl par alkaholu spriež - vot tur notiks lielā sadurmse. :smiley:
Lai gan Īslanderekur, no cik gadiem var iegādāties cigaretes - 50 nebija gadījumā? :joy: :joy:

Vnk tiešām daudzi alkohola un tabas “likumi” ir bijuši veiksmīgi izlobēti, bet nu tagad pret viņiem cīnas tā vai citu iemslu dēļ. Kā tas bijis ar cukuru kaut vai. Cukurs kādreiz ar “zinātniski” bijis kaitīgs, bet sekas tagad jāstrebj laukā.

3 Likes

Nez, tabakas līmeņa ilgermiņa pētījumu varbūt nav, bet priekš to iegūšanas tabakai aizgāja bojā baiiiiigi daudz cilvēku. Nav jau tā, ka mediķu un ārstu aprindas sagaidītu, ka veips pēkšņi izrādīsies nekaitīgs. Gaidot pētījumus, tu gaidi pieņēmumus kādu kaišu risks paceļas un kādā laika posmā. Tikai statistika kļūs skaidrāka. Par jauno kafiju tas nekļūs. Kaut vai tikai tādēļ, ka veipa sastāvā ir nikotīns, kurš šķietami ir pētīts un nav nevainīgs. Bari kaut injecēt to, diez vai tas medicīniski būs ieteicami.

2 Likes

Nav jaunākās ziņas, pavisam nejauši uzgāju, bet wild shit, nevar nepadalīties.
Šī ir sērija ar 6 video/rakstiem, es pagaidām tikai 2. video skatos.

1 Like

Ar mokām noklausījos visas 6 epizodes, kārtīgs cringe/yikes fest.
Katru reizi, kad izskanēja sarakstes, sarunas, izdarības starp tiem večiem un meitenēm, vnk ausis un acis asiņo.

Mana kadreizējā bioloģijas skolotāja sūdus savārījusi…atklāti sqkot neesmu pārsteigts

https://twitter.com/BrianRoemmele/status/1750946831281045946

https://www.instagram.com/p/C3YF5EPqjXB/

topkek

Navaļnijs “nomiris” cietumā.

https://www.instagram.com/p/C3aBSGiKZ7d/

@nyanmarou ka tik tu ar kkur tur neesi XD

Nintendon’t be such a knob

Kaut kā liekas ka nintendo juristu daļa ir lielāka par pašu spēļu izstrādes daļu :thinking:

Nene, man tur būtu grēks atrasties

Draņķīgi Yuzu komandai, taču paša emulatora kods turpinās cirkulēt un var atrasties jaunas cilvēku komandas, kas vēlēsies turpināt izstrādi. Nezinu kas tieši iegāza Yuzu komandu, taču atceros, ka viņiem bija Patreons caur kuru varēja dabūt jaunāko softa versiju. Tas diez vai nāca par labu šai situācijai.