Viena no Tahiirako iecienītākajām grupām!

Domāju savu pirmo īsto postu kas nav iepazīšanās veltīt grupai kura lielu daļu manas dzīves ir devusi labas atmiņas. Grupu sauc “The prodigy”. Grupas pirmsākumi jau ir no 1991 gada, Anglijā ar savu pirmo rave single “Charlie”. Grupai ir elektroniskais rave žanrs kuram var likties nav nekādas fīčas, bet kārtīgi ieklausoties var just, ka grupas vecie albumi ir ļoti futuristic no citām grupām. Grupas sastāvā ir Liam Howlett, Maxim un nesen nomirušais Keith Flint (RIP).
Grupu iepazinos jau no agras bērnības, jo tēvs ļoti fanoja un man arī iepatikās. Dažas dziesmas bija nedaudz kid unfriendly, bet kā jaunas zēnam angļu valodu nezināju. Kad es jau saku iet 1 klasītē 2009 gadā man uz dzimšanas dienu uzdāvināja jauno albumu “Invaders Must Die”. Ļoti sapriecājos, pat līdz asarām. Kādu laiku grupa pēc tam izzuda, kā arī es sāku atrast jaunu mūziku. Bet nesen prātā ienāca ieskatīties vecajos diskos un ar asarām devos pie datora lai noklausītos šos diskus. Izbaudīju katru momentu klausoties, kā arī aizdomājos par atmiņām iespiestām.
Grupas deezer links: https://www.deezer.com/en/artist/85
Mīļākais albums (without a doubt) : “Always outnumbered never outgunned”
Albuma deezer links: https://www.deezer.com/en/album/272332
Tiešām ceru ka būs kāds kuram iepatiksies šis žanrs, kā arī būs kritika kura dos savas domas, jo kā jau teicu šī grupa man ir ļoti tuvu sirdij.

3 Likes