Video atskaite par hangoutu uz dīvāna 24/04/2016

Sen senos laikos notikušā hangouta video ir klāt!
Paldies visiem par piedalīšanos!
Vēl - liels paldies par video atrašanu skapī/editēšanu, par dīvānu un superīgiem gardumiem! =]
@Vikonija
@Kitsune
@FlowerChild
@Polar_Hoootsu
@Kadiljaks
@anon81076694
@Archy
@teachmesenpai
@m1raz
@Shinigami
Emphase

5 Likes

Ervīns. :smiley:

1 Like

jā…Ervīns arī piedalījās kā fona dekorācija ^^

Skatīties praktiski neiespējami tā efekta dēļ ;_;
Plus no visa video sapratu tik kādus 5 vārdus…

2 Likes

paldies par feedbacku!
Vai lielākā daļa nevar saprast ko runājam?

Var saprast bet ne uz 100% :smiley:

tā varētu būt…mūs bija nedaudz par daudz :smiley:

Un ne jau visi runaja normali citiem patika cukstet :smiley:

1 Like

Es ipasha dekoraciji haha un es cereju ka kadra nebushu

Lolu spēlēji tajā laikā? ;D

Pats hangouts bija okey, vieta arī.
ohh :smiley: Bet jautājumi… damn nu pat ierakstot google searcha varēja atrast labāku jautājumu pirmajās 5 minūtēs. (jau teicu iepriekš)
Prieks ka edito uttt, atnes ēdinu ari paldies par.
Bet tas efekts nu camooon, es vairāk koncentrējos uz efekta nepamanīšanu nekā nekā uz uz pašu video. :smiley:
Par sākumu gan smējos.Kaut gan no sākuma nesapratu un domāju ka editojās ir sataisījis kaut kādu sērījveida slepkavas intro. :smiley: tpc paskipoju, līdz nonācu pie atklāsmes ka daudzās vietās kur es runāju esmu izgriezts. :thumbsdown:

Neatceros vairs bet man liekas kko skatijos

Nu tā vairākums izteikušies, tagad es ^^

Patiesībā audio celiņš bija briesmīgs (un palika):

  • Kā jau Jūlija minēja, bija nedaudz par daudz, kas stipri visu ietekmēja, attiecīgi, bieži vien kāds kādu pārsit, tēma aiziet galīgā grīste (jautājuma atbilde ir sastopama tikai pēc minūtēm 6 un tā vairākas vietas) Pie tam daudzi klusi runā (iespējams es arī), kā rezultātā, ja kāds vēl paralēli runā - šo cilvēku vispār nevar dzirdēt (piedod Vikonija, tev bija kruti jautājumi un atbildes uz tiem, bet tos ņe#iga nevarēja dzirdēt.)
  • Tālāk - audio celiņš reizēm vienkārši pēkšņi, aiz nav ko darīt, sāka skanēt “echo” stilā. Kāds iemesls - HVZ. Varbūt Hoots varēs izskaidrot (viņš savu aparatūru zina labāk(nekādu pretenziju)), vai cits zinoš audio cilvēks.

Piedod Hoot, tavus fragmentus neizmantoju (atskaitot audio)- sākumā centos salīmēt kopā abus, radikāli dažādus attēlus, bet sapratu, dropot kvalitāti uz 480p negribās. Pie šāda formāta domājams webka ir vainīga.

Tomēr mēģināšu saorganizēt, lai audio kļūtu tīrāks un šīs nedēļas laikā mēģināšu izdabūt “tīro” versiju(bez “sērījveida slepkavas intro”), pacik šis video ir no sērijas - nomaskēsim sliktu audio, ar sliktu video. Kā rezultātā man pašam viņš šķiet pretrunīgs, no vienas puses amizanti, no otras puses…

P.S. Lai vai kā ideālais formāts: https://www.youtube.com/watch?v=yded3fYa9sQ
Ja vēlamies turpmāk būt tik kuplā skaitā, ir jādomā par iespējām, ka to visu optimizēt tā sacīt, piedāvāt risinājumus. Jo jā, iespējams (ko es muldu), daudzi ir vīlušies šajā fragmentā, bet es nevaru no viena sava vidējā budžeta foķika izvilkt Spīlbergu ar Snaideru(skaļi teikts). Tākā iespējams, ka minimums būtu jāmēģina pieslēgt klāt vismaz telefonus… selfie nūjas… kaut ko varētu izdomāt… ja visi… kopā… draudzīgi sadomāsim… kaut ko… Karočen - attvainojos, ja kāds ir zaudējis redzi vai dzirdi, soup… nebēdājiet, attīstīsies citi maņu orģani.

P.S.S. Nākamreiz, kā pa manam, jautājumus un izaicinājumus, vajadzētu sabalansēt, pieņemsim un 2 jaut. 1 izaicinājums, kuru var izpildīt uzreiz.

P.S.S.S. Jā arī es esmu nolažojis - bet tas ir garš stāsts, tākā, iztiksim bez viņa.

3 Likes

nop, vnk, kāds prot izmantot OBS :smiley:

1 Like

ok… es zinu, kas ir OBS (bet neesmu viņu baigi izmantojis), bet kā viņu varētu “pieslēgt” šādiem pasākumiem? Apgaismo nezinošos… ^^

Nu ķipa vajadzēja vnk fullScreen kamerai uzlikt. Tas video pats par sevi ierakstījās ar tādām melnām malām. Itkā Hootam nebija tās sliktakās kvalitātes kamera, so pavisam mierīgi varēj stiept maliņas. (Darbojas tāpāt, kā Windows logi, vajadzīgo object vnk jāpalielina.)

Manuprat, Tu atradi kreativu un originalu risinajumu problemai ar skanu! Par hangouta pasakumu un video - protams, ir iespejas veikt uzlabojumus. To ari darisim =]
Domaju, ka tiesi so video vairs nav jegas mainit. Labak fokusejamies uz nakamo - uztaisisim pasakumu un video vel labaku!

1 Like