Vēls sveiciens no Kristianux

Redzēju kā pēdējo dienu laikā parādījās daudz sasveicināšanās topiku, tādēļ domāju: kādēļ gan ellē ne?
Galu galā esmu jau šeit pavadījis jau divus mēnešus… Tā arī izmantoju izdevību apsveicināies ar tiem, kurus personīgi nesatiku Hanami (manos uzskatos vislabākais veids kā sevi iepazīstināt ir aci pret aci).

Tātad: mani var nesaukt nikā, īstenībā var saukt kā ērtāk: par Kriksi, Kiki ,Kriksķiku (labi, pārdomāju, lai gan mani tā sauc klasē, es gan atsaucos nelabprāt), vai jebkādi citādi, kāmēr netiek pārkāptas noteiktas robežas.
Kā jau zināms es esmu no Saulkrastiem. Dzimis 98. gadā un drīz sasniegšu pilngadību.
Tie kuri mani jau ir sastapuši jau zin ka es labprāt iesaistos sportiska rakstura aktivitātēs un esmu diezgan pļāpīgs.

Manī valda praktiskā latvieša gars, un neteiktu ka vienmēr esmu pie pilna prāta, bet tomēr godaprāts neļauj arī pārāk atslābināties, tostarp lietot apreibinošas vielas jebkādā veidā.

Anime skatīties sāku pirms aptuveni 8 mēnešiem, bet tā vijās ar citām interesēm kā volejbolu, basketbolu, jaunsardzes aktualitātēm, orientēšanos un protams, driftu, kas ir mana sirdslieta.

Jāsaka gan, ka forumā reģistrēties mani tik pat kā piespieda, jo uzskatīju ka ar patreizējo pieredzi man nav balstiesību kaut ko apspriest. (paldies @5umm3r par uzstājību, savādāk nebūtu ar visiem tik labi pavadījis laiku)

Ja ir kādi jautājumi, tad “feel free to ask anything”.
Paldies, Kristianux.

4 Likes

Čau, Kristiān :smiley: :smiley:

So much new blood these past days O.o …sveiks forumā :smiley:

1 Like

Sveiks :raising_hand:

Mhm visiem savaidzējās : )

2 Likes

New blood you say? In two months anything could have happened.

Esi sveiks :raising_hand::raising_hand::raising_hand:

Sveiks Kristianux - kad un kur pilngadības balle? :smiley:

yo kristian :smiley:

zupa

Šomēnes. Bet plānos vēlāk ar @5umm3r & @error5421 nosvinēt visiem 3 grandiozi reizē

Bračkaa!! :smiley: Kak delāā? ;D

1 Like

Sveiciens :wink:

Ej prom, negribu tevi redzēt šeit :smiley:

(BFFs sarcasm)

:yum:No manis tik viegli nevar tikt vaļā!

1 Like

laba diena, laba diena, picu cepēj :blush:
Sveicu forumā un ceru uz picu :wink:

1 Like

ui pareizi par picam galigi aizmirsu :stuck_out_tongue:

sveiks.

Čau Kiki ^ ^

Ka saucas ta anime nya kuras anime tu biji izdomajis grown nyap versiju ? :smiley: