Veikali Latvijā kur iegādāties spēles?

Kādi mums ir varianti ja gribam nopirkt fiziskās versijas spēlēm?
Protams domāju vecākas, jo Switch un PS5 spēles var Euronics paķert. :smiley:
Vēlējos papildināt savu 3DS spēļu kolekciju. Es redzēju ka Vigi.lv ir diezgan liels klāsts gan no DS un 3DS spēlēm, bet netā īsti neko citu neatradu. Vai ir kādi veikali, vai second-hand opcijas kuras zinat?
Spēle ko meklēju ir Stella Glow priekš 3DS. :slight_smile:

Njāaaa, otrs variants ko izspļāva salidzini lv izskatās švaks

ffs :joy: :joy: :joy:
Laikam vnk beidzot Homebrew uz New 3DS XL jāuztaisa un miers…

1 Like

Vēl arī ir https://videogames.lv/ . “Banknote” mājaslapā arī kādreiz esmu uzgājis spēles.

1 Like

Nekad īpašumā nav bijis 3DS, bet pēc skata diezgan viegls process, lai uzliktu CFW

Veiksmīgi uztaisiju homebrew savam New 3DS XL. Jau iekačāju Stella Glow un Dragon Quest 8 :smiley:

2 Likes

Atceros, ka tur uz vietas veikalā bija klāsts ar visu ko pavecāku, tai skaitā video kasetēm. :D Par cenām gan nemācēšu spriest.

Lielākā problēma ar fizisko spēļu pirkšanu ir to cena. Man ir PS5 un es labprāt ņemtu fiziskās spēles, bet tām nekad veikalos netiek liktas atlaides (vai arī ļoti reti un nelielas) salīdzinājumā ar Playstation store kur atlaides ir ikdiena. Tāpēc domāju ka labākais variants kur var iegādāties fiziskās spēļu kopijas pa lētāku naudu ir ss.lv.

Ja pērc iznākšanas dienā, tad fiziski pat ir lētāk nezkapēc??
videogames.lv un gameroom.lv abos vienmēr ir pa 10€ lētāk nekā digitāli un manu ka viņi arī seko līdzi spēles popularitātei. Ne tik populāras spēles krītas cenās samērā ātri. +/- mēneša laikā :smiley:
Piemēram: Persona 3 reloaded steam cena


Un fiziskā PS5 cena:

2 Likes

Interesanti gan. Tad gan lielāka jēga ķert fizisko kopiju. Pēc idejas, ja gribas, to pēc tam var pārdot tālāk un rekuperēt daļu samaksātās naudas - ja tā vēl var darīt. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Liekas Nintendo otreizējā tirgū ir baigi labi tirgot spēles, jo viņi tiešsaistes veikālā diži nerīko atlaides un attiecīgi tirgus cena nekrītas.

Jāāāāāā. Switch vienmer cenšos ņemt fiziski ja iespējams. Tas fakts ka vienmer var +/- kadus 40€ atgūt par Nintendo mainline spēlēm, ir nice!