Vasarnīca jeb pilsētnieki savvaļā ("ciemos" pie Kadija)

Sveiki kaķēni! Murrrrrr… khe khe khe //izveļas spalvas kamols//

Kā jau te viens notīzeroja:

Tad jā: ir iespēja izrauties nedaudz ārpus Rīgas. Uzreiz uzsveru - vasarnīca nav mana, bet gan labu cilvēku īpašums. Attēlā (kartē un interaktīva) zemāk var redzēt precīzu namiņa lokāciju - drīzāk skatu uz viņu (dzeltanais tālumā, kalniņā, zaļajai mājai labajā pusē)

Nokļūšana īstenojama divos veidos:

  1. Personīgais transports - rokas, velopēda, Flinstonu veidā vai pateicoties 21. gadsimta motorizētām tehnoloģijām.
  2. Vilciens no Rīgas līdz dzelzceļa stacijai Priedaine. Maršrutu saraksts - AS Pasažieru vilciensAS Pasažieru vilciens Tālāk doties ar kājiņam vai sarunāt ar kādu kuram būs transports, lai paķer no stacijas (ir daži precīzi zināmi kandidāti, taču viss atkarīgs no tā cik daudz tautas būs un individuālajā čatā visu ar savstarpēji sarunāsim)

Tātad: pirmais noteikums - vasarnīca nav mana, bet pazīstamajiem, pie tam puse namiņa pieder citiem īpašniekiem otrpuss. Tātad - ja kaut ko salauzīs vai sabojās, būšu lielais P un prasīšu salabot vai atmaksāt.

  1. Šis būs sava veida test draivs - neesmu pats bijis divus gadus un maz ko zinu, kas tur ir, tākā - atbraucam, mazliet izbaudam buķeti brīvajā dabā, uzcepjam šašliku, 20m tālāk ir pludmalīte (nezinu cik laba, katru gadu savādāka) un vakarā visu sapakojam un dodamies atpakaļ uz smogu notīto pilsētu. Pie tam buķetes izbaudīšana notiek rāmi! (es protams te visiem izticos, bet iekšējais mežonis var katram pamosties ^^)
  2. blakus ir citi privātīpašumi, faktiski tas tagad skaitās koorperatīvs, tāpēc blakus atrodas citas teritorijas un sādžas - tāpēc, respektējam tuvumā esošos!

No ērtībām - noteikti paika, dzērieni, ūdens - tehniski tas ir pieejams, bet nav vēlams dzeršanai (noslīkšana neskaitās kā ūdens dzeršana!). Tualete ir pieejama. Privāta.

Doma rīkot šajā nedēļas nogalē sestdienā vai svētdienā - atkarībā no Jums tautieši. Ja ir kādi jautājumi - droši rakstat.

  • Būšu sestdienā (08.08)
  • Būšu svētdienā (09.08)
  • Der abas dienas
  • Man bail no zirnekļiem, tāpēc nebūšu
  • Man nepatīk odi un citi kukaiņi, tāpēc nebūšu
0 voters

P.S. Iespējams vajadzēt ieguldīt mazliet darba sākumā, lai sataisītu sev mazliet komfortablu vietiņu - kaut ko piekopt, sataisīt utt. You know - be creative in wild!

5 Likes

@Kadiljaks, ap cikiem plānojam būt tur?

Pieļauju domu optimālais laiks ap 13:00, zinot sevi, diez vai ātrāk pamodīšos… protams, domāju līdz vakaram paspēsim vairākas reizes uzcept, izbaudīt u.c.

1 Like

Nu mēs ar @haachikooo ar šo variantu plānojam :sweat_smile: tā kā no Rīgas var vēl 3 cilvēkus paķert.

sakot @Kadiljaks ceps galu :stuck_out_tongue:

Es no Ziepniekkalna braukšu. Man ir brīvas vietas mašīnā, ja kāds grib pievienoties man.

paga tev ari ir mashina…cik mums vinas sanak 3 ? o_o

Beigās neviens nemaz ar sabiedrisko nebrauks.

Cik saprotu ēdiens katrams pašam jānes vai tas nav obligāti?

Iespējams @Kadiljaks ceps komunālo gaļu. Viss pārējais ko tu varētu vēlēties patērēt jāpērk pašam. Kā minimums dzeramais ūdens.

Par ēdienu: samarinēšu 2kg spārniņu un 1kg atkauloto vistas šķinķīšu. Bet ne garantēju, ka snāks labi - uz savu dīvaino garšu taisu. Basic zaļumus tehniski ar sanāks - sīpolu loki, iespējams kāds tomāts (ja šie paspēs pietiekami nogatavoties). Alko - ņemot vērā, ka daļa pie stūres, laikam tas baigi izpaliks, bet paķeršu Ararat 5* (1l laikam - neatceros). Pārējo riktīgi pēc saviem ieskatiem ņemam, kurš ko ēdis un lietos.

Es atbraukšu ar riteni. Tā kā alko man 100% ir off the table. Es paskatīšos ko es varētu atnest. Domāju kādu našķus varu atnest (kas būtu viegli svara ziņā).

Ok! Kaķēni - bilde saprasta. Tālāk viss notiks privāti! Pārējiem, līdz nākamai reizei. :slight_smile:

5 Likes